Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 43 από 43

Θέμα: Ψάχνω και εγώ το χαμένο μου astrea -- ΒΡΕΘΗΚΕ

  1. #31
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    .....
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
    ......
    παρατηρώ δόση κτητικότητος από τις ''γυναίκες μας'' έναντι νέων γυναικών ''εισβολέων''...ή πλανάμαι πλάνην...;

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    παρατηρώ δόση κτητικότητος από τις ''γυναίκες μας'' έναντι νέων γυναικών ''εισβολέων''...ή πλανάμαι πλάνην...;

    ΑΥΤΟ παρατήρησες;

    (αλήθεια η "κτητικότητα" πού κολλάει; )


    Οσο για τις "γυναίκες μας" τουλάχιστον είναι αποδεδειγμένα γυναίκες. Οι "νέες γυναίκες-εισβολείς" παίζει και να είναι παλιοί μαντράχαλοι που βαριούνται. Κι αν δεν είναι... ειλικρινά δεν ξέρω τι προτιμώ να ισχύει. :o



    :smilea:
    safety doesn't happen by accident

  3. #33
    Ασχετο μελος Το avatar του/της Druuna
    Εγγραφή
    06/03/2005
    Μηνύματα
    470
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    παρατηρώ δόση κτητικότητος από τις ''γυναίκες μας'' έναντι νέων γυναικών ''εισβολέων''...ή πλανάμαι πλάνην...;

    O Καθενας μπορει να παρατηρει ο,τι ΘΕΛΕΙ να παρατηρησει...Τα παντα εξαρτωνται απο τον παρατηρητη...και τον τροπο που σκεφτεται και πιστεψε με, το να εκτιμας το καλο χιουμορ σε μια ατακα δεν εχει να κανει με φυλο, αλλα καθολου ομως....

    Α! και οσο για το "εισβολεις¨" "γυναικες σας"και κτητικοτητα τι στο καλο φορουμ ειναι εδω κι οχι σεναριο του στυλ "ο πολεμος των αστρων"......:rotflmao: :rotflmao:


    victi vincimus.....


    Το δεντρο για να φτανει μεχρι τον ουρανο πρεπει να εχει ριζες στην κολαση........

    Nietzsche


  4. #34
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267
    Συγγνωμη που επεμβαινω,αλλα επειδη εγω συστησα στην Μαρινα το φορα,νομιζω οτι δεν ειναι τροπος αντιμετωπισης ενος ανθρωπου που θελησε να βρει λιγη κατανοηση. Το χιουμορ του καθενος ειναι αποδεκτο εκτος αν προσβαλλει καποιον,ανεξαρτητως αν δε συμβαδιζει με το δικο μας.Επισης αμφισβητηση για το φυλο του καθενος ας εχει το δικαιωμα να την εκφρασει ο/η συντροφος του.Ειναι θλιβερο να υπαρχει τετοια ελλειψη εμπιστοσυνης σε εναν ανθρωπο που οχι τοσο σχετικο με το αθλημα,ζητησε καποιες προτασεις και τιποτα παραπανω.Θα ηθελα να σταματησει εδω.
    Σας ευχαριστω.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
    Συγγνωμη που επεμβαινω,αλλα επειδη εγω συστησα στην Μαρινα το φορα,νομιζω οτι δεν ειναι τροπος αντιμετωπισης ενος ανθρωπου που θελησε να βρει λιγη κατανοηση. Το χιουμορ του καθενος ειναι αποδεκτο εκτος αν προσβαλλει καποιον,ανεξαρτητως αν δε συμβαδιζει με το δικο μας.Επισης αμφισβητηση για το φυλο του καθενος ας εχει το δικαιωμα να την εκφρασει ο/η συντροφος του.Ειναι θλιβερο να υπαρχει τετοια ελλειψη εμπιστοσυνης σε εναν ανθρωπο που οχι τοσο σχετικο με το αθλημα,ζητησε καποιες προτασεις και τιποτα παραπανω.Θα ηθελα να σταματησει εδω.
    Σας ευχαριστω.
    εγώ έχω πει σε μια δυο φίλες μου να γραφτούν με αντρικά nicknames και γλίτωσαν

  6. #36
    Ti egine re paidia giati tetois xamos?Mia mera den mphka kai egine panikos?Katarxas ego den xaliemai oti kian pei kapoios giati den me afora einai ena forum den eimai h kouventa metaksi duo filon opou mporoun apoklisoun kapoion apo ayth.An kapoios den ton endiaferei ti leo kai ti exo na rothso apla na mhn apanthsei yparxoun tosa alla themata sto forum pou to vrhsko xasimo xromou na katseis na asxolhtheis me mia asxeth pou psaxnei ena mhxanaki.Opoio den tou aresei den symmetexei sth syzhthsh epishs an to forum theorite gia pio idikous h gia mono antres tote otan grafetai kapoios na tou zhtate loipa stoixeia kai an den sas kanei na mhn to afinete na mpei.Ego exo ksekinisei mia syzhthsh pou emena me endiaferei opoion den ton endiaferei as apoxorhsei opoios pali mporei na me vohthisei sto na vro to mhxanaki pou mou tairiazei ton eyxaristo poly gia ton xrono tou.

  7. #37
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA

    αλήθεια, οι άντρες που οδηγούν βέσπα είναι γκέι; :wacko:
    Ναι .
    Όταν σήμερα υπάρχουν τόσες επιλογές σε άριστα σκούτερ και εσύ παίρνεις βέσπα επειδή είναι in/trendy/status symbol, σόρρυ, αλλά είσαι πολύ δήθεν και άν είσαι άντρας, για εμένα είσαι φλωράκι του κερατά.

    Μαρίνα, εύχομαι να βρεις το μηχανάκι σου.
    www.clubcsl.com

  8. #38
    Eimai koritsi kai den eimai katholou dithen to na mou aresie omos ena kalosxediasmeno scooter den einai toso tragiko etsi htan h proth vespa pou vghke ever.Epishs den eimai apolyth sto thema vespa den eimai kan apolyth sto thema skooter oti prokypsei kai mou aresei.

  9. #39
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    ΑΥΤΟ παρατήρησες;...............................
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
    O Καθενας ...........
    περίμενα ότι θα τσιμπούσ.... εχμ, θα απαντούσατε σχεδόν άμεσα αλλά περίμενα κάτι καλλίτερο να διαβάσω -η αλήθεια είναι-...

    επί του προκειμένου λοιπόν:
    παίζει να είναι και μαντράχαλοι -μπορεί και να μην είναι- , αν είναι μαντράχαλοι, παίζει να βαριούνται -μπορεί και όχι-
    όπως και να έχει εσείς είστε αποδεδειγμένα Γυναίκες, και δεν είμαι σε θέση να το αμφισβητήσω αλλά και ούτε επιθυμώ.

    Επίσης εκτιμώ το καλό χιούμορ -όταν αυτό είναι τέτοιο- καθώς επίσης το ξεχωρίζω από τον σαρκασμό και την ειρωνεία, εφ'όσον τυγχάνω να είμαι κ εγώ υπέροχος χουμορίστας, μοναδικός είρων και όλα αυτά τα καταφέρνω ΚΑΙ ταυτοχρόνως (αυτο)σαρκάζοντας κιόλας...
    Παρά ταύτα αγαπητές συναδέλφισσες -στην εν (ΟΝ) τη μοτό ζωή- βιαστήκατε λίγο και δεν προσέξατε ότι χρησιμοποιώ εισαγωγικά στις κύριες λέξεις με αποτέλεσμα να χάνουν την κυριολεξία τους...

    Ακόμη βιαστήκατε γιατί:


    Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
    Συγγνωμη που επεμβαινω,................................................................................. ................................θλιβερο να υπαρχει τετοια ελλειψη εμπιστοσυνης σε εναν ανθρωπο που οχι τοσο σχετικο με το αθλημα,ζητησε καποιες προτασεις και τιποτα παραπανω.Θα ηθελα να σταματησει εδω.
    Σας ευχαριστω.
    όπου τελικά μάλλον δεν είναι μαντράχαλοι.

    ο κύριος και βασικός λόγος εμπλοκής/ενασχόλησής μου με την παρεκτροπή του θέματος είναι επειδή σχετικά πρόσφατα φίλη μου ενεγράφει στο φορουμ (κατόπιν υποδείξεώς μου) και ορισμένοι με παραπλήσια ΚΑΙ χειρότερη συμπεριφορά την εκδιώξατε κακήν-κακώς.

  10. #40
    Kalhspera se olous tha hthela na sas eyxaristiso olous gia thn symmetoxh sas se ayth thn syzhthsh sas eyxaristo gia tis symvoules ta sxolia kala h kaka.H mhxanh mou vrethike prin liges ores.Kalh synexeia se olous.

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Μπράβο βρε συ! Καλές βόλτες να έχεις και πάλι!

  12. #42
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marina_gouena
    Kalhspera se olous tha hthela na sas eyxaristiso olous gia thn symmetoxh sas se ayth thn syzhthsh sas eyxaristo gia tis symvoules ta sxolia kala h kaka.H mhxanh mou vrethike prin liges ores.Kalh synexeia se olous.




    Να είσαι καλά!!

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marina_gouena
    H mhxanh mou vrethike prin liges ores.Kalh synexeia se olous.


    Να το ξέρετε αλήτες ρεμάλια και τσαντάκηδες μηχανόβιοι, η δική μου η ευχή το έφερε πίσω το Αστράκι!!

    :rotflmao:


    Ευχάριστα τα νέα κοπελιά, ας έχεις μόνο τέτοια από τώρα και στο εξής

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 76
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2013, 13:59
  2. ξανα εκλεψαν το τρανσαλπ μου... -- (ΞΑΝΑ)ΒΡΕΘΗΚΕ
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2013, 01:27
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2012, 16:23
  4. Ψαχνω τελικο για το Cbr μου (F4)
    από cbr600f4iraklio στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 13/04/2009, 13:07
  5. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2004, 15:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF