Σελίδα 37 από 62 ΠρώτοΠρώτο ... 27323334353637383940414247 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 541 έως 555 από 923

Θέμα: Παρακαλουνται οι τυπου variattor....

  1. #541
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.133
    ΛΙΟΣΠΟΡΟ

    ΦΥΣΤΙΚΙ ΑΙΓΙΝΗΣ

    ΑΡΑΠΙΚΟ ΦΥΣΤΙΚΙ

    ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ

    ΑΦΡΟΛΕΞ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΤΕ

    ΕΧΩ ΜΠΥΡΕΣ ΠΑΓΩΜΕΝΕΕΕΕΕΣ

  2. #542
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από scooterman90 Προβολή μηνύματος
    κάνα μπιράλ παίζει;;

    για τα τρολάκια φρέσκα κωλαράκια έχω ολόκληρο εισαγωγέα https://www.youtube.com/watch?v=KzqqyG9l3dE

  3. #543
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    ΛΙΟΣΠΟΡΟ

    ΦΥΣΤΙΚΙ ΑΙΓΙΝΗΣ

    ΑΡΑΠΙΚΟ ΦΥΣΤΙΚΙ

    ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ

    ΑΦΡΟΛΕΞ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΤΕ

    ΕΧΩ ΜΠΥΡΕΣ ΠΑΓΩΜΕΝΕΕΕΕΕΣ
    κατσε λιγο κατω ..δεν βλεπουμε το ματς,,

  4. #544
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/06/2015
    Μηνύματα
    0
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    για τα τρολάκια φρέσκα κωλαράκια έχω ολόκληρο εισαγωγέα https://www.youtube.com/watch?v=KzqqyG9l3dE

    γιατί έχεις 3 πόδια; από το τσέρνομπιλ σε βγάλανε;

  5. #545
    Μέλος Το avatar του/της andreas 400
    Εγγραφή
    01/03/2012
    Μηνύματα
    91
    ναι παιδια θα φερουμε σκουτερ 90-100αλογα να ανοιξει με ss 150+ hp
    και το θεμα τελιωσε πως οι μηχανες την εχουν μεγαλυτερη ζητω ειστε ιδιοφυιες μερικοι!!!

  6. #546
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.133
    wtf?

    Καπετάνιε πες μου πότε θα φάει μπαν το νεούδι.
    μη κάθομαι και πληκτρολογώ τζάμπα

  7. #547
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Ρε συ σκουτερμαν, τι ρόδα καβαλάς να ούμε?

  8. #548
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreas 400 Προβολή μηνύματος
    ναι παιδια θα φερουμε σκουτερ 90-100αλογα να ανοιξει με ss 150+ hp
    και το θεμα τελιωσε πως οι μηχανες την εχουν μεγαλυτερη ζητω ειστε ιδιοφυιες μερικοι!!!

    Αυτό λέμε και εμείς. Πως γίνεται να λέτε ότι τσαγιάζετε κόσμο με 90-100 άλογα. Ποιους τσαγιάζετε, τα Transalp? Και τι? Αυτό θέλουμε να πούμε, είναι ανούσιο.

  9. #549
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motoexelixis
    Εγγραφή
    11/08/2009
    Μηνύματα
    258
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από scooterman90 Προβολή μηνύματος
    ξέρεις τι με ευχαριστεί εμένα; το ότι δεν έχετε επιχειρήματα να μου αιτιολογίσετε την όλη επίθεση γιατί αναφερθήκατε και συγκεκριμένα, οπότε ξερείς τι δείχνει αυτό έτσι; μεγάλο κόμπλεξ δυστυχώς..
    Ξερεις τι με ξετρελαινει εμενα απο την αλλη;

    Οτι μπανεις σε ενα φορουμ με μοναδικο σκοπο να υπερασπιστεις μια κατηγορια ο θεος να τους κανει μοτοσυκλετιστες,που μονο αυτο δεν ειναι.
    Θες επιχειρηματολογια;
    παμε λοιπον.
    Οταν σου λεω οτι διαφορες ομαδες ανθρωπων, και οχι μονο στον κοσμο της μοτοσυκλετας,απαντουν με το ιδιο ακριβως κλισε, περι τσουβαλιασματος, μου απαντας οτι δεν εχω επιχειρηματα να στηριξω την κατηγορια.

    Την ιδια λοιπον καραμελα πιπιλατε ολοι οταν θιχτει ο κλαδος σας για καποιο λογο, το φυσιολογικο λοιπον θα ηταν οταν ο κλαδος δεχεται επιθεση και κατηγοριες ανυποστατες οπως θεωρεις,να προσπαθεις να αποδειξεις το αντιθετο, η εστω να πεισεις οτι δεν εισαι μεσα σε αυτους για τους οποιους γινεται λογος,δε βλεπω να το κανεις οποτε παμε παρακατω.

    Ακριβως στο ιδιο μοτιβο θα εκεινειτο η κουβεντα και για τους vstromαδες (υποψιν εχω vstrom 650) που εχουν αγορασει το υπερτατο μηχανημα οδηγησης που κανεις δε μπορει να υπολογισει την τελικη του ταχυτητα,μιας και οποιον και να ρωτησεις απο την συγκεκριμενη κατηγορια που κραζει ο κοσμος θα σου πει για παλαβες τελικες.
    Αυτο σημαινει οτι ντε και καλα πρεπει εμενα να με πειραξει αυτο και να την πεσω σε οποιον δε συμφωνει οτι το vstrom εχει τελικη 300;
    Ακριβως στα ιδια θα πηγαινε η κουβεντα και για τους ssεδες με τα γαμηστερα r1 cbr ninja gsxr και δε ξερω κι εγω τι αλλο, που τα εχουν μονο για την καφετερια και την βρισκουν απλως διαβαζοντας στους αλλους τα τεχνικα χαρακτηριστικα της υπεργαματης μοτοσυκλετας τους, και οταν την κοιτας απο κοντα βλεπεις τα λαστιχα με 3 εκατοστα περιθωριο απατητο στο πλαι.
    Εκει δε θα κραξεις;
    Ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω τι δεν αντιλαμβανεστε οτι ειναι λαθος;
    Το οτι το μηχανακι σας φτιαχτηκε για αλλη χρηση απο αυτη που εσεις του κανετε;
    και επειδη εσας σας αρεσει αυτο που κανετε ειναι υποχρεωμενοι να συμφωνουν μαζι σας;

    Οτι αλλο θες εδω ειμαστε να επιχειρηματολογησουμε
    Καρτερ ημων το εν της μηχανης,αγιασθητω το βολαν σου,ελθετω η μπαταρια σου,γεμισθητωτο ρεζερβουαρ σου,ως εν λιπαντικον και επι της μηχανης,το στροφαλον ημων τον επιουσιον,σωσε ημην σημερον και αφες ημηναπο τα μικροπροβληματα των ηλεκτρικων,ως και ημεις αφιωμεν τις βαλβιδες ημων,στων αντιπροσωπων και τωνμηχανικων,αλλα ρησε ημας απο τα ιμιτασιον,
    AVIN

  10. #550
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/06/2015
    Μηνύματα
    0
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manhunter Προβολή μηνύματος
    Ρε συ σκουτερμαν, τι ρόδα καβαλάς να ούμε?

    αγορίνα εγώ κανεπεδάτος ταξιδιάρης είμαι, δεν είναι ούτε γρήγορο για 400 ούτε τίποτα, απλά κάθομαι και διαβάζω και βλέπω ότι έχετε ωραία εργαλεία και δυνατά και κάθεστε και λέτε να τα βάλετε με σκούτερ που είναι ανούσιο, ο Ανδρέας μιλάει συγκεκριμένα για κάποιες μηχανές που τσαγιάζει, δεν σας προκάλεσαι να τα βάλει και με τις SS σας..

  11. #551
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.990
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreas 400 Προβολή μηνύματος
    ναι παιδια θα φερουμε σκουτερ 90-100αλογα να ανοιξει με ss 150+ hp
    και το θεμα τελιωσε πως οι μηχανες την εχουν μεγαλυτερη ζητω ειστε ιδιοφυιες μερικοι!!!


    ωραια...φερτε σκουτερ 150+ αλογα τοτε...

  12. #552
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/06/2015
    Μηνύματα
    0
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motoexelixis Προβολή μηνύματος
    Ξερεις τι με ξετρελαινει εμενα απο την αλλη;

    Οτι μπανεις σε ενα φορουμ με μοναδικο σκοπο να υπερασπιστεις μια κατηγορια ο θεος να τους κανει μοτοσυκλετιστες,που μονο αυτο δεν ειναι.
    Θες επιχειρηματολογια;
    παμε λοιπον.
    Οταν σου λεω οτι διαφορες ομαδες ανθρωπων, και οχι μονο στον κοσμο της μοτοσυκλετας,απαντουν με το ιδιο ακριβως κλισε, περι τσουβαλιασματος, μου απαντας οτι δεν εχω επιχειρηματα να στηριξω την κατηγορια.

    Την ιδια λοιπον καραμελα πιπιλατε ολοι οταν θιχτει ο κλαδος σας για καποιο λογο, το φυσιολογικο λοιπον θα ηταν οταν ο κλαδος δεχεται επιθεση και κατηγοριες ανυποστατες οπως θεωρεις,να προσπαθεις να αποδειξεις το αντιθετο, η εστω να πεισεις οτι δεν εισαι μεσα σε αυτους για τους οποιους γινεται λογος,δε βλεπω να το κανεις οποτε παμε παρακατω.

    Ακριβως στο ιδιο μοτιβο θα εκεινειτο η κουβεντα και για τους vstromαδες (υποψιν εχω vstrom 650) που εχουν αγορασει το υπερτατο μηχανημα οδηγησης που κανεις δε μπορει να υπολογισει την τελικη του ταχυτητα,μιας και οποιον και να ρωτησεις απο την συγκεκριμενη κατηγορια που κραζει ο κοσμος θα σου πει για παλαβες τελικες.
    Αυτο σημαινει οτι ντε και καλα πρεπει εμενα να με πειραξει αυτο και να την πεσω σε οποιον δε συμφωνει οτι το vstrom εχει τελικη 300;
    Ακριβως στα ιδια θα πηγαινε η κουβεντα και για τους ssεδες με τα γαμηστερα r1 cbr ninja gsxr και δε ξερω κι εγω τι αλλο, που τα εχουν μονο για την καφετερια και την βρισκουν απλως διαβαζοντας στους αλλους τα τεχνικα χαρακτηριστικα της υπεργαματης μοτοσυκλετας τους, και οταν την κοιτας απο κοντα βλεπεις τα λαστιχα με 3 εκατοστα περιθωριο απατητο στο πλαι.
    Εκει δε θα κραξεις;
    Ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω τι δεν αντιλαμβανεστε οτι ειναι λαθος;
    Το οτι το μηχανακι σας φτιαχτηκε για αλλη χρηση απο αυτη που εσεις του κανετε;
    και επειδη εσας σας αρεσει αυτο που κανετε ειναι υποχρεωμενοι να συμφωνουν μαζι σας;

    Οτι αλλο θες εδω ειμαστε να επιχειρηματολογησουμε

    εγώ δε μπορώ να καταλάβω το γιατί ασχολείστε αφού είναι έτσι όπως τα λες τα πράγματα, και πίστεψε με η ομάδα μου όπως λες κι εσύ δεν έχει ανάγκη από τίποτα, δόξα το θεό υπάρχουν και θα υπάρχουν χιλιάδες μέλη τα οποία αγαπούν το σκούτερ, επίσης το σκούτερ φτιάχτηκε για κάποιο συγκεκριμένο λόγο ναι, αλλά η τεχνολογία προχωράει οπότε και το σκούτερ γίνεται όλο και πιο δυνατό οπότε κάποιοι θα μπουν στο τριπάκι του tuning και ας είναι και typhoon, δηλαδή τα παπάκια τι το παραπάνω έχουν και δε τα κράζετε; το τι κάνει ο καθένας είτε καλό είτε κακό είναι δικό του θέμα..

  13. #553
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από scooterman90 Προβολή μηνύματος
    αγορίνα εγώ κανεπεδάτος ταξιδιάρης είμαι, δεν είναι ούτε γρήγορο για 400 ούτε τίποτα, απλά κάθομαι και διαβάζω και βλέπω ότι έχετε ωραία εργαλεία και δυνατά και κάθεστε και λέτε να τα βάλετε με σκούτερ που είναι ανούσιο, ο Ανδρέας μιλάει συγκεκριμένα για κάποιες μηχανές που τσαγιάζει, δεν σας προκάλεσαι να τα βάλει και με τις SS σας..
    Οταν ένας γράφει, ότι τσαγιάζει, εμείς απαντάμε. Τι να κάνουμε ? Και απλά τσουβαλιάζουμε ανθρώπινες συμπεριφορές, όχι μηχανάκια.

  14. #554
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/06/2015
    Μηνύματα
    0
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manhunter Προβολή μηνύματος
    Οταν ένας γράφει, ότι τσαγιάζει, εμείς απαντάμε. Τι να κάνουμε ? Και απλά τσουβαλιάζουμε ανθρώπινες συμπεριφορές, όχι μηχανάκια.

    δεν είπε ότι τσαγιάζει τους πάντες όμως αυτό μάλλον δε καταλαβαίνετε, τσαγιάζει συγκεκριμένα!

  15. #555
    Μέλος Το avatar του/της andreas 400
    Εγγραφή
    01/03/2012
    Μηνύματα
    91
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ωραια...φερτε σκουτερ 150+ αλογα τοτε...
    δεν υπαρχει!!γι αυτο ποτε τα σκουτερ δεν θα γινουν μηχανες φανταζομαι το επομενο μνμ σου!!!με ισοπεδωσες ομολογω

Παρόμοια θέματα

  1. Τι Θελουν οι γυναίκες !!!!
    από niko13g στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 15:50
  2. Παρακαλουνται οι Βαζελοι που θελουν
    από STOYBI στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2007, 23:23
  3. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2006, 14:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF