Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 36 από 36

Θέμα: 636, 675st ή 899, έχεις ξεχάσει που ακριβώς θέλεις να πας..

  1. #31
    Μέλος Το avatar του/της geioann
    Εγγραφή
    08/09/2019
    Μηνύματα
    261
    Πάρε την 959 τουλάχιστον!!!

  2. #32
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    330
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από geioann Προβολή μηνύματος
    Πάρε την 959 τουλάχιστον!!!
    Κοιτα, είναι 2 χιλιάρικα πάνω και ότι είναι δρομισια προσωπικά μου δημιουργούν θέμα έλλειψης εμπιστοσύνης στον εαυτό μου γιατί δεν το έχω σε τίποτα μέσα στην 2ετια της αναμονής για το απεριόριστο να βρεθώ να το οδηγώ. Επίσης βαλε και τα υπόλοιπα έξοδα που είναι κοντά στο 2χιλιαρο το χρόνο (ασφάλεια/τελη) τα οποία στο τέλος της ημέρας είναι 2 Σαββατοκύριακα στην πίστα.

    Ναι οκ δεν μου αλλάζουν την ζωή αλλά τα λυπάμαι να τα δώσω για μια χρήση που δεν μπορώ να κάνω για τα επόμενα 2.5 χρονια (το απεριόριστο μου βγαίνει τον Οκτώβριο του 2026.. Αμα ήταν να πάρω δρομισιο θα έπαιρνα το 848 με έναν κόφτη στα 35kw και τελειώσαμε!

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.330
    Α2 έβγαλες; Αφου (αν εχω καταλάβει καλά) ηλικιακά σε έπαιρνε για το απεριοριστο, γιατί δεν το εβγαλες και ταλαιπωριεσαι με τα παπακια;

  4. #34
    Μέλος Το avatar του/της geioann
    Εγγραφή
    08/09/2019
    Μηνύματα
    261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TheRegulator Προβολή μηνύματος
    Κοιτα, είναι 2 χιλιάρικα πάνω και ότι είναι δρομισια προσωπικά μου δημιουργούν θέμα έλλειψης εμπιστοσύνης στον εαυτό μου γιατί δεν το έχω σε τίποτα μέσα στην 2ετια της αναμονής για το απεριόριστο να βρεθώ να το οδηγώ. Επίσης βαλε και τα υπόλοιπα έξοδα που είναι κοντά στο 2χιλιαρο το χρόνο (ασφάλεια/τελη) τα οποία στο τέλος της ημέρας είναι 2 Σαββατοκύριακα στην πίστα.

    Ναι οκ δεν μου αλλάζουν την ζωή αλλά τα λυπάμαι να τα δώσω για μια χρήση που δεν μπορώ να κάνω για τα επόμενα 2.5 χρονια (το απεριόριστο μου βγαίνει τον Οκτώβριο του 2026.. Αμα ήταν να πάρω δρομισιο θα έπαιρνα το 848 με έναν κόφτη στα 35kw και τελειώσαμε!
    Α ναι ξέχασα πως έχεις Α2

  5. #35
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    330
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Α2 έβγαλες; Αφου (αν εχω καταλάβει καλά) ηλικιακά σε έπαιρνε για το απεριοριστο, γιατί δεν το εβγαλες και ταλαιπωριεσαι με τα παπακια;
    Γιατί δεν έπαιζαν χρήματα για δίπλωμα μηχανής νωρίτερα και στην Ελβετία δεν πάει με την ηλικία αλλά πρέπει να έχεις Α1-35kw για δυο χρόνια και μετά βγάζεις απεριόριστο!

  6. #36
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    330
    Λοιπον γρηγορο update.

    Το νιντζα εμεινε στην κατοχη μου καθως οι γαλλικες πιστες απαιτουν ασφαλεια (ειτε ημερας, ειτε χρονου). Μιλωντας με τον εκπαιδευτη μου και φιλο μου μου προτεινε να παρω την ασφαλεια της https://www.s-a-m.ch/ αλλα διαβαζοντας τα οχι τοσο ψιλα γραμματα του συμβολαιου, για το panigale χρειαζομαι το απεριοριστο διπλωμα και ας ειναι αγωνιστικο.

    Το μηχανακι ηταν το φθηνοτερο Νιντζα της Ελβετιας και στα 9800 δεν μπορουσα να το αντικαταστησω με κατι αλλο 35kw στα χαρτια οποτε ανεβηκε η τιμη στα 11300 ανοιχτο και 10800 κλειστο ωστε και αν πουληθει να μπορεσω να το αντικαταστησω με κατι αλλο.

    Υγ ναι τιμη αγορας περσυ τον Μαρτιο ηταν 6700....

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 187
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2009, 18:09
  2. που σαι bartal να τα χωσεις , ολα ειναι ανακυκλωσεις
    από el_hymador στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2005, 09:24
  3. Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2004, 00:49
  4. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 05/08/2004, 06:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF