Σελίδα 3 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 143

Θέμα: Σχολείο στα εξωτικά Σερρας με την BG-Trackdays 24-25/8

  1. #31
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    335
    Ισχύει 101%!

  2. #32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TheRegulator Προβολή μηνύματος
    Υ.γ σήμερα έκανα το καγκουρό απ το πρωί. Καλά πήγε αυτο νομίζω, ειδικά αν λάβουμε στα υπόψην μας ότι έχω ζήτημα 500-600 χιλιόμετρα σε βουνό και καμία εμπιστοσύνη στο μπροστινό μου.. Περιμενω να δω αν θα ξύσω γόνατο για πρώτη φορά στα μαγευτικά Σερρας γιατί στο δρόμο θέλει λίγο παραπάνω δουλειά

    Συνημμένο 454781
    Ξύνω γόνατο δεν σημαινει οτι πάω γρήγορα. Είναι ένα εργαλείο αλλά όχι σκοπός. Ακόμη κι αν δεν ξύσεις ούτε Σέρρες , δεν σημαίνει κάτι απαραίτητα κακό.
    Σαν πολύ λεπτή αλυσίδα δεν έχει το zx6r?
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  3. #33
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TheRegulator Προβολή μηνύματος
    Μόλις γύρισα.
    Μην σου λέω μαλακιες στον δρόμο θυμόμουν το σχόλιο σου και ξενερωνα τέρμα, ήταν και κοντά 2 ώρες αυτοκινητόδρομος.
    Πρώτα γκριμσελ και με το που βγαίνουμε να πιάσουμε πάσο, πετυχαίνω ένα ΚΤΜ και αρχίζουμε να πηγαίνουμε ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ.

    Είχε άπειρη κίνηση και εγώ να οδηγώ σαν Ελληναρας που δεν τον αγαπάει κανένας!
    Ήταν απίστευτη καυλα.

    Στο μπελβεντερε γνώρισα ένα παιδι από Λωζα με ένα τραϊουμφ τραϊντεντ όποτε και το κατέβασμα μας ήταν του θανάτου αλλά δεν το απόλαυσα όσο το ανέβασμα. Από Φουρκα προς Γκριμσελ ο δρόμος ειχε απίστευτα πολλά "σαμαράκια" ειδικά σε καμπές που ήμουν υπό κλίση.

    Υγ μια διαφορά με τα τσικενστριπς στην πρώτη σελίδα υπάρχει!

    Συνημμένο 454795
    Τα μη chickenstrips στο δρόμο μπορεί να σημαίνουν και εντελώς λάθος στάση σώματος,οποτε μην το παίρνεις ως performance gauge
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #34
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    335
    Rage, ετσι το πηρα.. Δεν εχω ιδιαιτερη εμπιστοσυνη στον προηγουμενο ιδιοκτητη αλλα μεχρι στιγμης δεν εσπασε οποτε προχωραμε...
    Στην αριστερη μερια (μονο αυτη δειχνω γιατι απο δεξια εχουμε ενα προβλημα) νομιζω οτι η σταση σωματος δεν ειναι εντελως λαθος. Το κεφαλι μου ειναι μπροστα και στο υψος του φανταστικου καθρεφτη, χερια χαλαρα και το δεξι να ειναι πανω απ το ντεποζιτο, και το αριστερο σε γωνια σαν να κανω face pulls.
    Κοιτα δεν το παιρνω ως performance gauge αλλα περισσοτερο σαν τσουτσουνομετρημα στην εταιρια (πλακα κανω, σημερα δεν εφερα καν το μηχανακι.. Ηρθα με το αμαξι, ηθελα να απολαυσω το φρεντοεσπρεσσο και μουσικαρες)

  5. #35
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.837
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Σαν πολύ λεπτή αλυσίδα δεν έχει το zx6r?
    520 πρεπει να εχει απο εργοστασιο.
    Κυνηγι επιδοδεων βλεπεις.
    Εχεις μαθει εσυ με την 530...

    Με τον καιρο θα το μαθεις ρε συ Ελβετε και θα το τελειωνεις. Οχι οτι λεει κατι.
    Το βασικο ειναι να πας εως εκει που νιωθεις καλα και ανετα...
    Ride(s) the wind of change...

  6. #36
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    335
    Σίγουρα, η Ρώμη δεν χτίστηκε σε μια μέρα.. Απλά για την ώρα αισθάνομαι χαρούμενος (και λίγο περήφανος) που απο το καθόλου και την φοβική οδήγηση στην Ελβετία το πήγα όσο το πήγα χώρις να βγώ απ το comfort zone μου!!

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.875
    Πού να δεις πώς θα είσαι μετά τις Σέρρες. Υπερταχύρυθμο είναι η οδήγηση στην πίστα και όποιος δεν το έχει δοκιμάσει σίγουρα χάνει.

    Επί του θέματος, το ψήνω άσχημα το διήμερο απλά με φοβίζει πολύ η ημερομηνία. Μη πάμε εκεί και πετύχουμε τπτ σαραντάρια και το σκυλομετανιώσουμε φοβάμαι.

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    335
    Αμα παρω σαν παραδειγμα τα αμαξια ειμαι σιγουρος οτι ειναι υπερταχυρυθμο. Επι το θεματος, παμε και αμα εχει σαρανταρια θα σε κερασω παγωτακι μετα! Δεν εχουμε πραγματικα τιποτα να χασουμε εκτος απο κιλα!
    Υγ θα ειναι και ο πιο επικος ανθρωπος που κατοικει στην Ελλαδα με το θλιμμενο σκουμπρι του (ολογραφως ο κολλητος μου με το TLR), θα πεθανουμε στο γελιο να το ξερεις!

  9. #39
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TheRegulator Προβολή μηνύματος
    Αμα παρω σαν παραδειγμα τα αμαξια ειμαι σιγουρος οτι ειναι υπερταχυρυθμο. Επι το θεματος, παμε και αμα εχει σαρανταρια θα σε κερασω παγωτακι μετα! Δεν εχουμε πραγματικα τιποτα να χασουμε εκτος απο κιλα!
    Υγ θα ειναι και ο πιο επικος ανθρωπος που κατοικει στην Ελλαδα με το θλιμμενο σκουμπρι του (ολογραφως ο κολλητος μου με το TLR), θα πεθανουμε στο γελιο να το ξερεις!
    Να το κάνουμε αντάμωμα μοτοτζιαρ για γύρους με αυτοκίνητο στην πίστα

    Υγ: το TLR ειναι επικό μηχάνημα
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  10. #40
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    335
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Να το κάνουμε αντάμωμα μοτοτζιαρ για γύρους με αυτοκίνητο στην πίστα

    Υγ: το TLR ειναι επικό μηχάνημα
    Θα εχει φαση, θα φαμε μουντζες απ ολους οσους σχολιαζαν σε εκεινα τα επικα ποστ ΜΟΤΟ VS CAR χαχαχαχαχα..


    Αυτο μην του το πεις!

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.875
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TheRegulator Προβολή μηνύματος
    Επι το θεματος, παμε και αμα εχει σαρανταρια θα σε κερασω παγωτακι μετα! Δεν εχουμε πραγματικα τιποτα να χασουμε εκτος απο κιλα!
    Κατσε, δεν απαιτεται προκαταβολη για να κλεισεις θεση; Εγω αυτο φανταστηκα γι'αυτο ειμαι επιφυλακτικος.

  12. #42
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    335
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Κατσε, δεν απαιτεται προκαταβολη για να κλεισεις θεση; Εγω αυτο φανταστηκα γι'αυτο ειμαι επιφυλακτικος.
    Εγω επειδη νοικιαζω το μηχανακι απο τον SP δεν εχω πληρωσει κατι γιατι εχει θεσεις εκεινος απ οτι με ειπε. Επισης το παγωτο θα κεραστει αφου τελειωσουν τα σεσιονς! Αμα δεν ιδρωσεις παγωτο δεν τρως που λεει και η παροιμια!

  13. #43
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.875
    Στο site του πρωτου post παντως στην πληρωμη εχει δυο επιλογες: πληρωμη προκαταβολης (150€) ή ολικη εξοφληση (330€). Μαλλον θελει να στειλω καποιο mail να το διευκρινησω.

  14. #44
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Τα μη chickenstrips στο δρόμο μπορεί να σημαίνουν και εντελώς λάθος στάση σώματος,οποτε μην το παίρνεις ως performance gauge
    Είχα έναν φίλο* που τέλειωνε όλο το λάστιχο κι από τις 2 πλευρές κάνοντας μερικά ζιγκ-ζαγκ στην ΕΟ. 2-3 λωρίδες αρκούσαν. Στην ευθεία. Τρου στόρι.

    Οπότε σωστά, τα "μη chickenstrips" είναι μόνο για συζήτηση καφετέριας.





    * Δεν είναι μαζί μας πια, αλλά καμία σχέση με το παραπάνω.
    Life begins at 45°.

  15. #45
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/02/2024
    Μηνύματα
    335
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Στο site του πρωτου post παντως στην πληρωμη εχει δυο επιλογες: πληρωμη προκαταβολης (150€) ή ολικη εξοφληση (330€). Μαλλον θελει να στειλω καποιο mail να το διευκρινησω.
    Μην αγχω, εστειλα ηδη μηνυμα στον Σπυρο να ρωτησω και για σενα... Οπως καταλαβες εμπλεξες και θα ερθεις! χαχαχχα

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΜΜ ΣΤΑ ΜΠΙΣΙΑ, 25/4
    από sotos 8 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2010, 06:28
  2. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2009, 03:18
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2008, 16:50
  4. Σχετικα με την ενοτητα "Trackdays" προς φανταστικο admin
    από gcrook στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2007, 15:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF