Σελίδα 10 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 5678910
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 139 από 139

Θέμα: αγορα gs 800

  1. #136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vintra Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σε όλους,

    βλέπω ότι οι τιμές των F 800 GS του 08'-12' κυμαίνονται στα 6 με 7 χιλιάρικα σε πολλές αγγελίες στο Car και με πιάνουν τα διαόλια μου
    Σκέφτομαι να πάρω το καινούριο Royal Enfield Adventure Himalayan 450 που είναι στα 6 χιλιάρικα καινούριο αλλά σε σχέση με το GS έχει τους μισούς ίππους και προβληματίζομαι. Για πείτε καμιά γνώμη, έχουν βγάλει τίποτα προβλήματα αυτά τα 800άρια ?

    ΥΓ. εγώ για να καταλάβετε για το προηγούμενο μοντέλο τενερέ είχα ξεκινήσει αλλά οι τιμές του είναι για γέλια, για το καινούριο ούτε λόγος το θέλω το νεφρό μου
    Ξέροντας ότι θα το πιάσω μονος μου ότι κι αν πάθει, θα το έπαιρνα. Αλλιώς καινούργιο re Himalayan
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  2. #137
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vintra Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σε όλους,

    βλέπω ότι οι τιμές των F 800 GS του 08'-12' κυμαίνονται στα 6 με 7 χιλιάρικα σε πολλές αγγελίες στο Car και με πιάνουν τα διαόλια μου
    Σκέφτομαι να πάρω το καινούριο Royal Enfield Adventure Himalayan 450 που είναι στα 6 χιλιάρικα καινούριο αλλά σε σχέση με το GS έχει τους μισούς ίππους και προβληματίζομαι. Για πείτε καμιά γνώμη, έχουν βγάλει τίποτα προβλήματα αυτά τα 800άρια ?

    ΥΓ. εγώ για να καταλάβετε για το προηγούμενο μοντέλο τενερέ είχα ξεκινήσει αλλά οι τιμές του είναι για γέλια, για το καινούριο ούτε λόγος το θέλω το νεφρό μου
    Αν θες δικαβαλο ταξιδι η αν σε ενδιαφερει οντως η ιποοδυναμη το 800. Αν δεν σε πολυενδιαφερει, το 450 ειναι καλυτερη αγορα απο οποια πλευρά και αν το δεις.

  3. #138
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    760
    Και το cf 450 ίσως είναι καλύτερος συμβιβασμός λόγω δικυλινδρου μοτέρ, αφού λες κιόλας ότι ιδανικά έπαιρνες καινούριο tenere. Εκτός και αν τα κινέζικα είναι εκτός επιλογής οπότε πάσο.

  4. #139
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2019
    Μηνύματα
    40
    Σας ευχαριστώ και τους 3 για τις απαντήσεις

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Ξέροντας ότι θα το πιάσω μονος μου ότι κι αν πάθει, θα το έπαιρνα. Αλλιώς καινούργιο re Himalayan
    Γιατί το λες αυτό ? τόσο ζημιάρικα είναι τα GS ?

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    Αν θες δικαβαλο ταξιδι η αν σε ενδιαφερει οντως η ιποοδυναμη το 800. Αν δεν σε πολυενδιαφερει, το 450 ειναι καλυτερη αγορα απο οποια πλευρά και αν το δεις.
    Εντάξει εννοείται δεν με χάλαγε να πηγαίνω δικάβαλο ταξίδι και το έχω κατά νου αλλά ξέρω ότι στην πραγματικότητα θα γίνει πολύ λίγες φορές

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Και το cf 450 ίσως είναι καλύτερος συμβιβασμός λόγω δικυλινδρου μοτέρ, αφού λες κιόλας ότι ιδανικά έπαιρνες καινούριο tenere. Εκτός και αν τα κινέζικα είναι εκτός επιλογής οπότε πάσο.
    Αυτά πως έχουν βγει ως τώρα, έχουν βγάλει τίποτα θέματα ή είναι πολύ νωρίς ? (σόρρυ για το οφφ τόπικ)

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 5678910

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμη:Gs 800-KTM950-Caponord
    από gregorgeous89 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2008, 19:22
  2. Γνωρίζει κανείς για το GS 800 on-off ?
    από paul-city στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2007, 01:44
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 15:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF