PDA

View Full Version : Τσαγια κ.λ.π.



wizard
19/01/2004, 13:55
Μαρή Λουκία, ποιος έφτασε πρώτος χτες στον Αλεξίου και ποιος βαρκάρης - τραβαγιέρης του Τουρκολίμανου έφτασε τελευταίος (και άρχισε αμέσως τις δικαιολογίες;.. ) :p


Εδώ είμαστε και μεις, και καμιά εικοσαριά ακόμα να πούνε τι είδανε χτες teleftaios-only... :eek: :confused:

bikersonly
19/01/2004, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
Μαρή Λουκία, ποιος έφτασε πρώτος χτες στον Αλεξίου και ποιος βαρκάρης - τραβαγιέρης του Τουρκολίμανου έφτασε τελευταίος (και άρχισε αμέσως τις δικαιολογίες;.. ) :p


Εδώ είμαστε και μεις, και καμιά εικοσαριά ακόμα να πούνε τι είδανε χτες teleftaios-only... :eek: :confused:

Επειδή δεν μου αρέσει να λέω ψέμματα έχει δίκιο ο μπεκρής! Έφτασε πρώτος στον Αλεξίου και πάλι πρώτος Αθήνα.Εύγε μπατανόβουρτσα!Και μιλάμε και διπλός με την κοπέλα του!Δηλαδή μιλάμε για τρελλό τσαγάκι!χαχαχα!:eek:

wizard
19/01/2004, 14:12
Αθήνα όχι. Γιατί εμείς - ρε αποσυρμένο χλοοκοπτικό με μπαταρίες - πήγαμε μετά στο Φαράγγι της Αγ. ’ννας, στους Καταρράκτες, στη Λίμνη Ευβοίας και γυρίσαμε στις εφτά Αθήνα (..ενώ εσύ θα πρέπει να ήσουνα αγκαλιά με το καλοριφέρ ΠΡΙΝ πέσει ο ήλιος..).



Πάντως για πες, όταν ήρθε το γκαρσόνι να πάρει παραγγελίες, ΤΙ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΡΩΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ; Όχι, άμα είσαι άντρας πες...

bikersonly
19/01/2004, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
Αθήνα όχι. Γιατί εμείς - ρε αποσυρμένο χλοοκοπτικό με μπαταρίες - πήγαμε μετά στο Φαράγγι της Αγ. ’ννας, στους Καταρράκτες, στη Λίμνη Ευβοίας και γυρίσαμε στις εφτά Αθήνα (..ενώ εσύ θα πρέπει να ήσουνα αγκαλιά με το καλοριφέρ ΠΡΙΝ πέσει ο ήλιος..).



Πάντως για πες, όταν ήρθε το γκαρσόνι να πάρει παραγγελίες, ΤΙ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΡΩΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ; Όχι, άμα είσαι άντρας πες...

Εκεί στο φαράγγι δεν έκανες την καλή να έπεφτες στο κενό????Να ησυχάζαμε από σένα και από το ρημάδι που το λες μοτοσακό!

Εγώ γύρισα 18:00 αν θυμάμαι καλά ή κάπου εκεί!

Το 1ο πράγμα που μου ρθε στο μυαλό να παραγγείλω ήταν λουκουμάδες, το 2ο καφές!!! Το 1ο πράγμα που ΕΙΠΑ για πλάκα ήταν κορν φλέικς με τσάι!’ντε τούβλο! ! !

wizard
19/01/2004, 14:48
..ναι αλλά δεν είχε τσάι και τότε έβγαλες αμέσως πενήντα φακελλάκια με διαφορετικές γεύσεις.. :p Τι έχεις μαζέψει στην καριέρα σου ως βαρκαρόλα δεν λέγεται.. :D

Julius
19/01/2004, 15:03
To epkopsa apo to post tis pitas gia eynohtoys logoys


telika den katalava o Wizz eftase protos ?!?!?!??!?!?!?!

pantos ego ematha oti psaxnei na vrei mathimata asfaloys perpatimatos giati pleon peftei kai xoris to tenere


xaxaxaxaxa

Wizard13
19/01/2004, 15:14
Kαλά έμαθες αλλά μην πεις ότι σου το είπαμε εμείς...Σσσσσσσσ.... :rolleyes:

wizard
19/01/2004, 15:26
..ξέρω και που μένεις.. :cool:



Τι χρώμα (-τα) το προτιμάς το CBR??? :D :D :D

KAS77
19/01/2004, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Kαλά έμαθες αλλά μην πεις ότι σου το είπαμε εμείς...Σσσσσσσσ.... :rolleyes:


Αμάν βρε Γιώργο έτσι νομίζεις πως θα εξοντώσεις τους συνονόματους σου? Ντροπή βρε!!! Κατάντησες ρουφιάνος!! :D :rolleyes:
χαχαχαχχαχαχα

Μου φαίνεται πως εσύ τον μάτιασες να τον ξεφορτωθείς 1 ώρα αρχύτερα και να έχεις την αποκλειστικότητα στην Μαγεία και το όνομα. :D

Το νου σου Wiz στον Wiz13 (τον Γρουσούζη)!!!:p :p

kosdros
20/01/2004, 18:23
Xo! xo! xo! xo! xo!
:D :D :D :D