PDA

View Full Version : Τα χαρτιά του ξερού?



NIKOLAS_K
14/09/2008, 15:16
Όπως έχω πεί ψάχνω για ΜΧ( ξερο). Όπως είδα τα πράγματα μάλλον θα το πάρω απο χέρι και έτσι θ ήθελα να μάθω τι χρειάζεται απο διαδικασίες, χαρτούρα κλπ. Απο ότι μου έχουν πει δεν γίνεται μεταβίβαση απλα παίρνεις τα χαρτια΄της μηχανής τα οποία είναι τέσσερα(?).

Jo.Da.
14/09/2008, 17:17
Απ' όσο ξέρω:

''Ξερό'' λένε σε κάποιες περιοχές της Ελλάδας (έχω την εντύπωση Βόρεια) το ''καθαρό'' (CR κτλ)...

ΔηλαδήΣ εντουράκια δίχρονα αγωνιστικά...χωρίς άδειες κυκλοφορίας, φώτα, φλάς κτλ...

:wave2:

nikos force
15/09/2008, 08:29
tin idia diadikasia pou kaneis sto kep me tis adeies kaneis peripou stin antiproswpoia me apodeikseis agoras kai pwliseis kai aytoi analogws metatrepoun ta xartia ...

NIKOLAS_K
15/09/2008, 14:56
Τελικά εγω τι να κάνω?
Πρεπει να παω στα ΚΕΠ? Υπάρχει διαφορα αυτης με της αλλες κατηγορίες μηχανων? Και αν ναι θα το καταλαβουν στα ΚΕΠ?

TROOPER
15/09/2008, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από NIKOLAS_K
Τελικά εγω τι να κάνω?
Πρεπει να παω στα ΚΕΠ? Υπάρχει διαφορα αυτης με της αλλες κατηγορίες μηχανων? Και αν ναι θα το καταλαβουν στα ΚΕΠ?

μια δοκιμη θα σε πεισει.

ARISPEED1
15/09/2008, 18:23
Τα χαρτιά εισαγωγής εχουν μόνο τα ξερά !Αλλάζει το ονομα του ιδιοκτήτη με μπλάνκο ο νέος ιδιοκτήτης . Πάντως τα σημερινά εντούρο υπερισχύουν σε ολα τα θέματα απο τα ξερά !Εκτός αν εισαι ο Εβετρς .Την ειχε πατήσει πολύς κόσμος αγοράζοντας ξερό .