PDA

View Full Version : ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΠΑΣΣΟ!



MitsosNaked
24/01/2008, 14:37
Συγγνώμη άν ενοχλεί αυτή η αγγελία αλλά είναι λίγο επείγον! Λόγω προσφάτων οικονομικών δυσχερειών πουλάω το τούμπανο 6χορδο μπάσσο μου!Το καμάρι μου είναι ένα ΗΟΗΝΕR USA ΒΒΑSS VI PRΟFESSΙONΑL SERΙES με τα κάτωθι χαρακτηριστικά.Ξυλα Αlder Αsh Ιndian Rosewοod και maple,ΕΜG soapbar pickups,active ηλεκτρονικά με διακόπτη active/passive,onboard preamp και χρυσό hardware.Είναι κυριολεκτικά σε ΤΕΛΕΙΑ κατάσταση κομπλέ με σκληρή θήκη.Ο ήχος του είναι σαν jazz bass με extra τεστοστερόνη.κορυφαίο για slap και fingerstyle.από εμφάνιση σκίζει,σύντομα και φωτογραφίες.600 ευρώ τιμή συζητήσιμη.

kalant
24/01/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Συγγνώμη άν ενοχλεί αυτή η αγγελία αλλά είναι λίγο επείγον! Λόγω προσφάτων οικονομικών δυσχερειών πουλάω το τούμπανο 6χορδο μπάσσο μου!Το καμάρι μου είναι ένα ΗΟΗΝΕR USA ΒΒΑSS VI PRΟFESSΙONΑL SERΙES με τα κάτωθι χαρακτηριστικά.Ξυλα Αlder Αsh Ιndian Rosewοod και maple,ΕΜG soapbar pickups,active ηλεκτρονικά με διακόπτη active/passive,onboard preamp και χρυσό hardware.Είναι κυριολεκτικά σε ΤΕΛΕΙΑ κατάσταση κομπλέ με σκληρή θήκη.Ο ήχος του είναι σαν jazz bass με extra τεστοστερόνη.κορυφαίο για slap και fingerstyle.από εμφάνιση σκίζει,σύντομα και φωτογραφίες.600 ευρώ τιμή συζητήσιμη.

γιατι δεν το βαζεις στις αγγελιες αραγε?

:wacko:

MitsosNaked
24/01/2008, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
γιατι δεν το βαζεις στις αγγελιες αραγε?

:wacko: έτοιμος ήμουν αλλά πού?στις μοτοσυκλέτες ή στον εξοπλισμό αναβάτη?άν κι εδώ που τα λέμε είναι τούμπανο και άνετα κάθεται δίπλα σε ένα GSXR... :)

Ζεύκας
24/01/2008, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Συγγνώμη άν ενοχλεί αυτή η αγγελία αλλά είναι λίγο επείγον! Λόγω προσφάτων οικονομικών δυσχερειών πουλάω το τούμπανο 6χορδο μπάσσο μου!Το καμάρι μου είναι ένα ΗΟΗΝΕR USA ΒΒΑSS VI PRΟFESSΙONΑL SERΙES με τα κάτωθι χαρακτηριστικά.Ξυλα Αlder Αsh Ιndian Rosewοod και maple,ΕΜG soapbar pickups,active ηλεκτρονικά με διακόπτη active/passive,onboard preamp και χρυσό hardware.Είναι κυριολεκτικά σε ΤΕΛΕΙΑ κατάσταση κομπλέ με σκληρή θήκη.Ο ήχος του είναι σαν jazz bass με extra τεστοστερόνη.κορυφαίο για slap και fingerstyle.από εμφάνιση σκίζει,σύντομα και φωτογραφίες.600 ευρώ τιμή συζητήσιμη.

πουλάς εξατμισόνι τελικό race guns? :a13:

kalant
24/01/2008, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
έτοιμος ήμουν αλλά πού?στις μοτοσυκλέτες ή στον εξοπλισμό αναβάτη?άν κι εδώ που τα λέμε είναι τούμπανο και άνετα κάθεται δίπλα σε ένα GSXR... :)

καταρχας διαβασε και καμια οδηγια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17117) για τις αγγελιες...

και κατα δευτερον βαλτο στις γενικες αγγελιες, οχι στις υποκατηγοριες, απο κει και περα αν στην σβησουν στην εσβησαν...

:beer:

vangelis 64
24/01/2008, 20:04
Τι έγινε ρε Δημήτρη γαμώτ';:( Μπορείς να το βάλεις στο noiz.gr αλλά πρέπει να κάνεις εγγραφή.