PDA

View Full Version : boithia:)



super_nikolas
14/06/2007, 13:10
kalispera se olous...eimai kainourgios edw pedia..apla ithela ti simantikoi boithia kapion apo edw..exw an xt 500 kai thelw na parw ena super sprt den exw analigies empiries fisika me kati tetio...ti tha mou protinate na eperna san proti mixani?

DUKASII
14/06/2007, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_nikolas
kalispera se olous...eimai kainourgios edw pedia..apla ithela ti simantikoi boithia kapion apo edw..exw an xt 500 kai thelw na parw ena super sprt den exw analigies empiries fisika me kati tetio...ti tha mou protinate na eperna san proti mixani? εγω θα πω τωρα τη μαλακια μου και αν θες την ακους..
αν δεν εχεις εμπειρία καμια απο σσ μη παρεις.

παρε ενα στριτ πιο χαλαρο..κανα πορνετ..κανα φειζερ..να δεις πως και τι σιγα σιγα..και μετα αν δεις οτι οκ εισαι γεννημένος στρητας..και ζεις για να ξυνεις γονατα και αγκωνες στα μπερμ..εχει καλως πας παραπερα.

αγαλι αγαλι εχω μαθει οτι γινεται η αγουριδα μελι λεει..η καπως ετσι..:uplate: :rotflmao: :lol:

sober
14/06/2007, 13:39
Σωστοοοος......

α!! καλως ηρ8ες!!:beer: :beer:

T.R.E
14/06/2007, 14:09
Ξεκινα με κατι μεταχειρισμενο και φιλικο,οπως τα CBR f ή ακομα και τα GSXR K4,ωστε να μαθεις σιγα σιγα πανω του...

Δεν ειναι δα και τοσο δυσκολο να εξοικειωθεις με ενα SS,απλα θελει λιγο περισσοτερο χρονο και κοπο....

tifoefs
14/06/2007, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
εγω θα πω τωρα τη μαλακια μου και αν θες την ακους..
αν δεν εχεις εμπειρία καμια απο σσ μη παρεις.

παρε ενα στριτ πιο χαλαρο..κανα πορνετ..κανα φειζερ..να δεις πως και τι σιγα σιγα..και μετα αν δεις οτι οκ εισαι γεννημένος στρητας..και ζεις για να ξυνεις γονατα και αγκωνες στα μπερμ..εχει καλως πας παραπερα.

αγαλι αγαλι εχω μαθει οτι γινεται η αγουριδα μελι λεει..η καπως ετσι..:uplate: :rotflmao: :lol:

Μα τι επαθες και δινεις συνετες συμβουλες εσυ ;;;

Εξυσες αγκωνα ;;

:lol: :lol: :beer:

GIXXERAKIAS
14/06/2007, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Ξεκινα με κατι μεταχειρισμενο και φιλικο,οπως τα .....GSXR K4,
:eyepop: Ε οχι και φιλικο το σουπερ ντουπερ υπερεργαλειο μου!!!!:evil: :evil:

Φιλε μου εγω απο σκουτερ 125 πηγα στην εν λογω μηχανη GSXR K4 600 (βεβαια ειχα εμπειρια αλλα απο μηχανες φιλων αλλα αυτο δεν λεει και τιποτα!:winka: ) και μονο φιλικη δεν την βρηκα την πρωτη φορα που ανοιξα full throttle :eyepop: :eyepop: χεστηκα πανω μου λεμεεε!!:lol: :lol: Ειδα τον ουρανο σφοντυλι (σηκωθηκε με δευτερα και ηταν και δευτερα και ειχα βαλει καινουργιο σωβρακο ο μ@λ@κας:blush: ) αλλα μετα συνηθισα και μου αρεσε!!:D :D

Δεν σου λεω να την παρεις και να την ξεσκισεις κατευθειαν (την οποιαδηποτε SS ) να οδηγας αμυντικα και να την μαθαινεις σιγα σιγα χωρις να πιεζεσαι να την πας ταπα οπως βλεπεις καποιους στον δρομο,θα ερθει μονο του αυτο με το περασμα του χρονου και ολο και πιο πολυ εμπιστοσυνη θα αποκτας στην μηχανη σου.Να πηγαινεις βολτες μονος η με φιλους σε ωραιες διαδρομες και να μαθαινεις τα ορια σου!(προσοχη σε αυτο τα ορια σου μπορεις να τα φτασεις,τα ορια της εκαστοτε μηχανης δεν νομιζω να υπαρχει καποιος απο εδω μεσα να μπορει να πει με σιγουρια οτι τα ξεπερασε,θα φαει τοματες οποιος στο πει αυτο:nono: )Κοιτα να ασχοληθεις και με το θεμα πιστα,παντα με φουλ εξοπλισμο και ολα θα ερθουν μονα τους!! :beer: :wave2:

Arxagelos
14/06/2007, 23:04
να παρεις οτι γουστάρεις μην ακους κανένα......και παντα στην μια ροδα! χαχαχαχα!:beer:

CARP
15/06/2007, 10:04
ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΛΛΗΜΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ
ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ( ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΦΡΑΓΚΑ).

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ SS ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.
ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΔΙΑΛΕΞΕΙΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ
ΚΛΙΚ. ΠΟΙΟ ΜΟΤΟΡΙ ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑΣ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ SUZUKI. ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑΤΙ...........
ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΛΥΤΕΡΟ Ή ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.