PDA

View Full Version : Lefka Le.F.Ka ΛεΦΚα Λε.Φ.Κα Λέσχη Φίλων Kawasaki



zerogara
20/05/2007, 03:16
.

Λεωνίδας
20/05/2007, 03:33
Τι να πρωτοαπαντήσω...
Σου έταξε κανείς δημοκρατία στο kawasaki-bikers.gr ή στο moto.gr ? Οι διαχειριστές κάνουν ό,τι γουστάρουν. Αν δε σου αρέσει πλέρωσε και συ ένα server και σήκωσε ένα forum ...
Τυχαία το ποστάρεις μάυρη νύχτα και εν μέσω της πανελλήνιας συνάντησης του forum ε; Πονηρούλη...

Γιατί μπλέκεις μπάτσους / αστυνομικούς αφού θες να ενημερώσεις για την ύπαρξη μιας λέσχης (την οποία ξέρουν και οι πέτρες) :confused:
Γιατί μπλέκεις το θρήσκευμα (υποθέτοντας ότι έχουν και ότι το βρήκες) των admins αν δε θες να προκαλέσεις;

Καληνύχτα από εμένα και όνειρα γλυκά και δημοκρατικά :wave2:

Λεωνίδας
20/05/2007, 03:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
[i]Ο μόνος τρόπος να σταματήσει ο φασισμός τους ειναι όλοι εσείς να προσβληθείτε για το σβήσιμο, έστω κι αν δεν συμφωνείτε με αυτά που λέω. κάτσε αυτό δεν το πρόσεξα

να απαντήσω

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

άσε μας ρε μεγάλε που θα κάνεις και κουμάντο στο μαγαζί τους
μπας και πληρώνεις συνδρομή και δεν κατάλαβα καλά;

:wave2:

taxydromos
20/05/2007, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
Αγαπάμε όλοι τις Kawasaki, αλλα πάρα πολλοι απο μάς δεν έχουμε την τιμή να έχουμε Kawasaki. Μερικοι δε δεν έχουμε καν επόνημες μηχανες, αλλα μηχανές φτιαγμένες με μεράκι απο τα σκουπίδια της καπιταλιστικης κοινωνίας (Honda, Suzuki, BMW, Yamaha, Triumph, VespaDucatiKTM klp.).


τι μλκ θεε μου...:p :p :p


89390

island
20/05/2007, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
Αγαπάμε όλοι τις Kawasaki, αλλα πάρα πολλοι απο μάς δεν έχουμε την τιμή να έχουμε Kawasaki. Μερικοι δε δεν έχουμε καν επόνημες μηχανες, αλλα μηχανές φτιαγμένες με μεράκι απο τα σκουπίδια της καπιταλιστικης κοινωνίας (Honda, Suzuki, BMW, Yamaha, Triumph, VespaDucatiKTM klp.).

τι να σου πω


89428

taxydromos
20/05/2007, 17:34
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


89429

zephyr1
20/05/2007, 18:01
Φιλαρακο και εγω ψιλοστραβωσα με την αντιδραση του φορουμ αλλα και εσενα τα θελει ο κωλο σου.:yuck:

Γιατι δεν ποσταρες και εδω το ιδιο να εβλεπες την αντιδραση αυτου του φορουμ, χωρις να βρεις πατημα το αλλο φορουμ.
Αν και εδω ετρωγες πορτα με αυτα που αλλες τοτε θα εβλεπες αν ειναι στραβος ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Λυπαμαι γιατι εχω παει καποιες βολτες με την Λεφκα ,οταν ηταν προεδρος ο Γιωργος ο ταριφας(που απ'οτι εμαθα στο 36ωρο παλι αυτος ειναι παρεδρος)και περασα πραγματικα καλα.Βεβαια πανε καποια χρονια αλλα δεν πιστευω να αλλαξαν τοσο πολυ συμφωνα με της δικε σου αποψεις.

Και αν ειναι ετσι οπως τα λες δηλωσε ποιος εισαι να δουμε κατα ποσο υσχιουν αυτα που λες ή οχι.

Παντως η Λεφκα δεν ειναι ετσι.:wave2:

zephyr1
20/05/2007, 18:09
Αααα και αυριο ειναι δευτερα.:a53:

Σου ρχεται.:a7:

gcrook
20/05/2007, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Αααα και αυριο ειναι δευτερα.:a53:

Σου ρχεται.:a7:

Αυριο θα λειπω...
Μπορειτε να κανετε υπομονη μεχρι την Τριτη το μεσημερι να σιγονταρω και γω;




Γιατι σπαμαρω τωρα τελευταια ετεροχρονισμενα και μου την λενε.....:sad:



:rotflmao: :rotflmao:

zerogara
20/05/2007, 21:03
Αν έχεις και σκυλίτσα και SV είτε δουλεύει το SV είτε όχι, εσυ ....... :D


Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυριο θα λειπω...
Μπορειτε να κανετε υπομονη μεχρι την Τριτη το μεσημερι να σιγονταρω και γω;
Γιατι σπαμαρω τωρα τελευταια ετεροχρονισμενα και μου την λενε.....:sad:
:rotflmao: :rotflmao:

Vourkoufales
20/05/2007, 22:59
Και τελειώνει κ ο Αρναούτογλου! :sun:



Καλώς το το παιδί! χεχεχεχεχε!




Σήμερα είναι μακριά η νύχτα! :a014:

KLX
20/05/2007, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από VarelasGG
Και τελειώνει κ ο Αρναούτογλου! :sun:



Καλώς το το παιδί! χεχεχεχεχε!




Σήμερα είναι μακριά η νύχτα! :a014:



έπ! τι δουλειά έχεις εσυ εδώ?

xtrm600
21/05/2007, 00:06
Πούντος? τον φύγατε?
:confused: :mad: :ninja:

ΜΟΖΑΡΤ
21/05/2007, 07:46
το kawasaki-bikers απαντησε επισημα αλλα δεν το καταλαβες
η επισημη απαντηση των μελων του προς τον φασισμο των admin ακομα και του ιδιου μας του φορουμ
ειναι ΑΥΤΗ (http://www.youtube.com/watch?v=9oQAdhqzJag).
:a08: :a08: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ :a08: :a08:
ΚΑΤΩ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ADMIN,KAΤΩ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΤΩΝ FORUM

EVI
21/05/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
το kawasaki-bikers απαντησε επισημα αλλα δεν το καταλαβες
η επισημη απαντηση των μελων του προς τον φασισμο των admin ακομα και του ιδιου μας του φορουμ
ειναι ΑΥΤΗ (http://www.youtube.com/watch?v=9oQAdhqzJag).
:a08: :a08: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ :a08: :a08:
ΚΑΤΩ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ADMIN,KAΤΩ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΤΩΝ FORUM



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

project.breeze
21/05/2007, 13:35
Φίλε Zerogara μήπως είσαι λίγο κολλημένος; (http://www.youtube.com/watch?v=9LgFQSk77UI)

Vourkoufales
21/05/2007, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από KLX
έπ! τι δουλειά έχεις εσυ εδώ?


είχε φως! και μπήκα να δώ! :beer:

με μπερδεύει πολύ σα φόρουμ το μοτο ρε γαμώτο!:sick:

zerogara
21/05/2007, 22:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Φίλε Zerogara μήπως είσαι λίγο κολλημένος; (http://www.youtube.com/watch?v=9LgFQSk77UI)

Ki auto paizei! :D

Alla kai pali, ti shmainei auto, oti h pleoyhfia de briskei tipota to h0ika mempto me to na fhmwnetai enas kollhmenos;
To 0ema den einai kata poso einai kollhmenos o ka0enas mas alla pws diaxeirizontai oi yuxopa0eis thn ka0e e3ousia pou tous dinetai sta xeria kai kata poso oi gurw tous to anexontai.

Dhstuxws sthn Elladitsa mas exei ginei plewn to status quo tou laou na anexetai ton fasismo tou ka0enos san kati pou den mporei pia na alla3ei.

No Pasaran!
Kozmas:sun:

Vourkoufales
21/05/2007, 22:59
Που είναι ο Βάγκνερ? Που είναι ο Πουτσίνι?

Που έχουν Πάει όλοι εκείνοι?:look:

zerogara
21/05/2007, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Φίλε Zerogara μήπως είσαι λίγο κολλημένος; (http://www.youtube.com/watch?v=9LgFQSk77UI)


O Jesus kai h deuterh kai teleutaia tou parousia!

http://www.youtube.com/watch?v=8jIqTozCLlQ

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2007, 08:59
αντε παρε το κουβαδακι σου και τραβα να παιξεις παραπερα.
45 χρονων μ@λακας και σε μαλωσαν σε αλλο φορουμ και ηρθες εδω κλαψουριζοντας να διαμαρτυθεις για την αδικια.

πραγματικα η Λεφκα πρεπει να ντρεπεται για σενα αν και ειμαι σιγουρος οτι μετεφερες τα τεκτενομενα με τον δικο σου ανορθοδοξο τροπο.
σιγουρα δεν θα τους ειπες οτι "τους επιξα στην μ@λακια και με στειλανε για μπανιο" αλλα θα τους ειπες "εγραφα για εμας και με διωξανε".
για να τελιωνει το θεμα εδω.την Λεφκα την σεβομαστε, για ολα οσα εχει κανει για τον μοτοσυκλετισμο εδω και τοσα χρονια,εσενα ομως οχι γιατι μεσω της λεσχης προσπαθησεις να περασεις τις πολιτικες και κοινωνικες σου αντιληψεις.Οι πολιτικες και οι κοιννωνικες σου αντιληψεις μπορουν να μας βρισκουν συμφωνους ή αδιαφορους αλλα σε καμια περιπτωση δεν εχουν χωρο σε ενα μοτοσυκλετιστικο forum, ειδικα στο forum των kawa-b.

τελος προσπαθησαμε σαν forum με mail να ερθουμε σε επαφη με την Λεσχη Λεφκα, την οποια ευτυχως δεν αντιπροσωπευεις, μιας και η αγαπη μας για τις μοτοσυκλετες kawasaki ειναι κοινη αλλα δεν πηραμε καμια απαντηση.

καλη σου μερα και να εισαι σιγουρος οτι κανενας δεν θα ασχοληθει απο εδω και στο εξης μαζι σου οσα nickname και αν αλλαξεις γιατι το επιπεδο σου ειναι τοσο χαμηλο που δεν αξιζει ο κοπος να απανταμε στις επιθεσεις σου και στο υβεολογιο σου :wave2:

idi
22/05/2007, 09:22
O ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ "ΕΦΑΓΕ BAN" ΣΤΟ KAWASAKI-BIKERS ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΦΩΝΗ ΓΝΩΜΗ OΛΟΥ ΤΟΥ ADMIN-MODERATION TEAM ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ME ΧΥΔΑΙΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ

ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΕ ΝΕΟ ΝΙΚ ΝΑΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ "ΕΦΑΓΕ ΒΑΝ"...

ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΟ.GR, ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΧΡΗΣΤΗ

Η ΛΕ.Φ.ΚΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ

.+_

LsKostas
22/05/2007, 10:51
Η ΛΕ.Φ.ΚΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ


Θα τον κανουν ντα δλδ???

Vourkoufales
22/05/2007, 11:00
ποιος ξέρει! :look:

idi
22/05/2007, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Θα τον κανουν ντα δλδ???

εσενα τι σε νοιαζει? :confused: :confused: :confused: :confused:

sotpag
22/05/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
..............Λυπαμαι γιατι εχω παει καποιες βολτες με την Λεφκα ,οταν ηταν προεδρος ο Γιωργος ο ταριφας(που απ'οτι εμαθα στο 36ωρο παλι αυτος ειναι παρεδρος)και περασα πραγματικα καλα.Βεβαια πανε καποια χρονια αλλα δεν πιστευω να αλλαξαν τοσο πολυ συμφωνα με της δικε σου αποψεις............:wave2:



δεν μιλαει για την ΛΕΦΚΑ αλλα για το φορουμ του KAWASAKI-BIKERS που δεν εχει σχεσει με τα παιδια....


αντιθετα εχει με παιδια απο εδω μεσα, και δεν μπορω να εχω αποψη για το φορουν αυτο γιατι δεν μπαινω.


τωρα για την ΛΕΦΚΑ ειναι οπως τα ηξερες ....

adam_tsouk
22/05/2007, 17:15
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


και Η ΣΑΛΑ με υγεια



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zerogara
10/06/2007, 05:25
Γουστάρω τις νεκροκεφαλές και τα βίτσια του κάθε cyberφασίστα να ξεσκεπάζονται.
Γιατί οι αντιδημοκρατικές τάσεις του καθενός φαίνονται σε όλες του τις κοινωνικές εκδηλώσεις, έστω κι αν αυτές είναι μέσα στο σπίτι του (την ιδιοκτησία του, τον χώρο του).

Δε μπορει να'ναι απ'έξω κούκλα απο μέσα πανούκλα.

Και η ουσία ήταν ότι απο το kawa..-bikers φροντίζουν να μην αναφέρεται η λέξη ΛεΦΚα πουθενά και να σβήνουν όλο το thread που την περιέχει με οποιαδήποτε δικαιλογία.

Έβρισα λέει τους μπάτσους και το παπαδαριό τους και ε0ίχ0ει η αξιοπρέπεια του "μοτοσυκλετισμού" τους. Ολόκληρα παχυδερμα με ζβάστικες και κρύβονται πίσω απο το κωλοδακτυλάκι τους οι λούγγρες!

Δεν είμαι ούτε διαφημιστής ούτε αντιπρόσωπος σε οτιδήποτε. Λέω αυτα που θέλω σε όποιον θέλω να τα πώ και όπως μ'αρέσει να τα πω. Αν νομίζετε οτι είναι παράπτωμα κι αυτο.... χέσε μέσα.


akuna matata που λέμε και στα Σουαχίλι


:nono:
NO PASARAN!!!!!!!!!


92314

EVI
10/06/2007, 11:15
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:












(fyi o κατα ταλλα συμπαθητικος ανθρωπακος που κλεινει το ματι στο αβαταρ σου εχει μερικες χιλιαδες ευρω στη τραπεζα του τιμη εισητιριου 50 ευρω για να τον δεις (μα τι αντικαπιταλιστικο) και ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ :rotflmao: αλλα στη βιλα του και τα ντρογκια αντε γεια)

:wave2:

TROOPER
10/06/2007, 14:59
εγω ρε καστοριαδη σου λεω οτι ειναι οπως τα λες !!!

αυτοι εκει οι χαμενοι του καβαπεφτω-bikers ειναι φασιστες χουντικοι και τον περνουν απο τον κωλο σαν γλυκα αγορια που ειναι................


ΕΜΑΣ ΡΕ ΜΠΑΓΛΑΜΟΒ ΤΙ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ???????

βρες τα μαζι τους και κανε μας τη χαρη !!!!!!!

αντε μπραβο !!!!!!

τουλαχιστον ανεντιμο αυτο που κανεις !!!!!!!

:smokin:

T.R.E
10/06/2007, 15:32
Mην τους παραξηγεις,τα παιδια στην Κ-Β εχουν καλες προθεσεις...:rotflmao: :rotflmao:

Δεν σβηνουν θεματα χωρις λογο...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κατα τα αλλα συμφωνω με τον trooper,στο μοτο.γρ γιατι μπηκες να κανεις παραπονα?Και εστω οτι βρισκεις 50-100-1000 ατομα να σε υποστηριξουν,τι θα κανεις?Θα μαζεψεις υπογραφες και θα τους βαλεις με το στανιο να σε διαβαζουν? :rotflmao: :rotflmao:

Το'χς χαμενο λεμεεε....:wave2:

blackbusa
10/06/2007, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
Γουστάρω τις νεκροκεφαλές και τα βίτσια του κάθε cyberφασίστα να ξεσκεπάζονται.
Γιατί οι αντιδημοκρατικές τάσεις του καθενός φαίνονται σε όλες του τις κοινωνικές εκδηλώσεις, έστω κι αν αυτές είναι μέσα στο σπίτι του (την ιδιοκτησία του, τον χώρο του).

Δε μπορει να'ναι απ'έξω κούκλα απο μέσα πανούκλα.

Και η ουσία ήταν ότι απο το kawa..-bikers φροντίζουν να μην αναφέρεται η λέξη ΛεΦΚα πουθενά και να σβήνουν όλο το thread που την περιέχει με οποιαδήποτε δικαιλογία.

Έβρισα λέει τους μπάτσους και το παπαδαριό τους και ε0ίχ0ει η αξιοπρέπεια του "μοτοσυκλετισμού" τους. Ολόκληρα παχυδερμα με ζβάστικες και κρύβονται πίσω απο το κωλοδακτυλάκι τους οι λούγγρες!

Δεν είμαι ούτε διαφημιστής ούτε αντιπρόσωπος σε οτιδήποτε. Λέω αυτα που θέλω σε όποιον θέλω να τα πώ και όπως μ'αρέσει να τα πω. Αν νομίζετε οτι είναι παράπτωμα κι αυτο.... χέσε μέσα.


akuna matata που λέμε και στα Σουαχίλι


:nono:
NO PASARAN!!!!!!!!!

Ποσο πολυ λυπαμαι καποιους,που ψαχνουν τροπο επιβεβαιωσης της υπαρξης τους,μεσα απο τετοια forum.Και καθονται και ασχολουνται,και στραβωνουν και τα παιρνουν και ουρλιαζουν και βριζουν,και τελικα δεν υπαρχει κανενα αποτελεσμα.Φιλαρακο οσο δικιο και να νομιζεις και να εχεις,αν δεν γουσταρεις κατι,πολυ απλα δεν το κανεις ακολουθεις πιστευεις....
Και αυτο συμπεριλαμβανει και αλλους,και εμενα μπορει καοιες φορες.Ο σκοπος αυτου του forum αν εχω καταλαβει καλα,ειναι να κανουμε βολτιτσες,να πινουμε μπυριτσες,και οταν δεν μπορουμε να λεμε τις κοτσανες μας.Επειδη οπως σε ολες τις κοινωνιες,και εδω υπαρχουν κανονες,και ατομα που αφιλοκερδος κανουν τους χωροφυλακες να τις τηρουμε......
Αν σε αρεσει καλως.....αν οχι πληρωνεις αδικα την συνδεση σου στο Ιντερνετ.
Πηγαινε να κανεις καμμια βολτιτσα με τα φιλαρακια σου,και πεστα σε αυτους.......Τοσο απλα....


:sun: :sun: :sun:

ΜΟΖΑΡΤ
10/06/2007, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Mην τους παραξηγεις,τα παιδια στην Κ-Β εχουν καλες προθεσεις...:rotflmao: :rotflmao:

Δεν σβηνουν θεματα χωρις λογο...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:sick:

ΜΟΖΑΡΤ
10/06/2007, 22:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εγω ρε καστοριαδη σου λεω οτι ειναι οπως τα λες !!!

αυτοι εκει οι χαμενοι του καβαπεφτω-bikers ειναι φασιστες χουντικοι και τον περνουν απο τον κωλο σαν γλυκα αγορια που ειναι................


ΕΜΑΣ ΡΕ ΜΠΑΓΛΑΜΟΒ ΤΙ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ???????

βρες τα μαζι τους και κανε μας τη χαρη !!!!!!!

αντε μπραβο !!!!!!

τουλαχιστον ανεντιμο αυτο που κανεις !!!!!!!

:smokin:
τι φασιστας θεε μου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ακουσε το παιδι και μην του φιμωνεις το στομα:rotflmao: :rotflmao:

T.R.E
10/06/2007, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
:sick:

Γιατι στραβωσες? Ειπα κατι που σε πειραξε?:rotflmao: :rotflmao: Αφου εσυ δεν ησουνα τοτες απ'αυτοι τσι πουστιδοι....:rotflmao: :rotflmao:

EVI
10/06/2007, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Γιατι στραβωσες? Ειπα κατι που σε πειραξε?:rotflmao: :rotflmao: Αφου εσυ δεν ησουνα τοτες απ'αυτοι τσι πουστιδοι....:rotflmao: :rotflmao:

μαλακια site to Κ-Β.... σωστα τα λες....

ΕΣΥ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ????? γιατι δε παιρνεις το μπουλο μονος σου με το καλο αγορι μου? θες να πεσεις σαν ηρωας??? :confused: :confused: :confused:

ΜΟΖΑΡΤ
10/06/2007, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Γιατι στραβωσες? Ειπα κατι που σε πειραξε?:rotflmao: :rotflmao: Αφου εσυ δεν ησουνα τοτες απ'αυτοι τσι πουστιδοι....:rotflmao: :rotflmao:
:confused:

T.R.E
10/06/2007, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μαλακια site to Κ-Β.... σωστα τα λες....

ΕΣΥ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ????? γιατι δε παιρνεις το μπουλο μονος σου με το καλο αγορι μου? θες να πεσεις σαν ηρωας??? :confused: :confused: :confused:


Το μπουλο τον παιρνω εδω και χρονια και πολυ επιτυχημενα μαλιστα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εσενα γιατι σε κοφτει,σε ενοχλω?:confused: :confused: Οχι,θελω γινω μαρτυρας...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α,επισης λεω μπας και γνωρισω την γυναικα της ζωης μου σε καμια βολτα....:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

ΜΟΖΑΡΤ
10/06/2007, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Το μπουλο τον παιρνω εδω και χρονια και πολυ επιτυχημενα μαλιστα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εσενα γιατι σε κοφτει,σε ενοχλω?:confused: :confused: Οχι,θελω γινω μαρτυρας...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α,επισης λεω μπας και γνωρισω την γυναικα της ζωης μου σε καμια βολτα....:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:
:a022: :a022:

T.R.E
10/06/2007, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
:a022: :a022:

Αφου ξερεις οτι εχω μια "αδυναμια" στο ζευγος...:rotflmao: :rotflmao:

Κιπ πλειν...Τελικα ισως μπω και εγω στο συγκροτημα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
10/06/2007, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Αφου ξερεις οτι εχω μια "αδυναμια" στο ζευγος...:rotflmao: :rotflmao:

Κιπ πλειν...Τελικα ισως μπω και εγω στο συγκροτημα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
μακαρι να μπορουσα να γελασω με κατι

T.R.E
11/06/2007, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
μακαρι να μπορουσα να γελασω με κατι


92504

gcrook
11/06/2007, 04:50
:rotflmao: :rotflmao:


Χαχαχα οκ αυτο αξιζε εναν δυνατο γελωτα:bigcry: :bigcry:

zerogara
11/06/2007, 05:07
Klassikh taktikh twn fasistoeidwn kai ths agelhs tous na kerdizoun entupwseis me xaxana kai na spamaroun kati pou 0eloun na mh fainetai.
Ta idia andrikela kai sto allo forum (organwmenoi blepw) kaluptan ka0e ti pou egraya me 30-40 munhmata geloiopoiontas oti den tous sumferei mexri o kollhtos tous admin na sbhnei to thread.
Fainetai oti edw mesa den tous pernaei h taktikh opote tous menei to spamarisma ths malakias pou tous dernei.

Peste mou akribws ti ousia exoun ta teleutaia 30 munhmata pou exete grayei ektos apo geloia plewn xamogelakia me to kilo.

Mexri kai o antagwnismos sas gia to poios 0a grayei pio polles xiliades munhmata me kammia ousia gia na deixnete me auto to tropo empeiria sta tou forum, exei katanthsei yuxopa0eia.

Pros ti toso misos kai pa0os de katalabainw! 0a mou peite, oi upoloipoi anagnwstes, kai to misos gia tous Albanous kai allous alodapous katoikous pou ekfrazoun oi idioi, grafontas ena karo mpourdes, to katalabaineis; Oxi!

Abusos h yuxh tou fasistoeidous!

Pantws fainetai oti se tropous epikoinwnias opws autos edw, tou krubomai pisw apo to terminalaki kai kanw ton Adolfo, deixnoun ploioyhfia! As bgoun oi idioi sth plateia twn e3arxiwn na fwna3oun thn ideologia tous na epidei3oun dunamh, na tous paradextw.

Ante, grayte alla 500 munhmata pio katw twra me treis xiliades xamogelakia kai 5 me3eis luyes mpas kai de prolabei kaneis na diabasei kai touto.


92532

TROOPER
11/06/2007, 07:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
Klassikh taktikh twn fasistoeidwn kai ths agelhs tous na kerdizoun entupwseis me xaxana kai na spamaroun kati pou 0eloun na mh fainetai.
Ta idia andrikela kai sto allo forum (organwmenoi blepw) kaluptan ka0e ti pou egraya me 30-40 munhmata geloiopoiontas oti den tous sumferei mexri o kollhtos tous admin na sbhnei to thread.
Fainetai oti edw mesa den tous pernaei h taktikh opote tous menei to spamarisma ths malakias pou tous dernei.

Peste mou akribws ti ousia exoun ta teleutaia 30 munhmata pou exete grayei ektos apo geloia plewn xamogelakia me to kilo.

Mexri kai o antagwnismos sas gia to poios 0a grayei pio polles xiliades munhmata me kammia ousia gia na deixnete me auto to tropo empeiria sta tou forum, exei katanthsei yuxopa0eia.

Pros ti toso misos kai pa0os de katalabainw! 0a mou peite, oi upoloipoi anagnwstes, kai to misos gia tous Albanous kai allous alodapous katoikous pou ekfrazoun oi idioi, grafontas ena karo mpourdes, to katalabaineis; Oxi!

Abusos h yuxh tou fasistoeidous!

Pantws fainetai oti se tropous epikoinwnias opws autos edw, tou krubomai pisw apo to terminalaki kai kanw ton Adolfo, deixnoun ploioyhfia! As bgoun oi idioi sth plateia twn e3arxiwn na fwna3oun thn ideologia tous na epidei3oun dunamh, na tous paradextw.

Ante, grayte alla 500 munhmata pio katw twra me treis xiliades xamogelakia kai 5 me3eis luyes mpas kai de prolabei kaneis na diabasei kai touto.

εγραψα και παραπανω αλλα μαλλον τσαμπα μια και μαλλον δεν τα διαβασες.......
πηγαινε λοιπον στο θρεντ απο την αρχη και διαβασε το !!!
οπως θα το διαβαζεις ριξε και μια ματια και στα δικα σου ποστ....και πες μου γιατι εχω μια αισθηση απο τον τροπο γραφης σου οτι εισαι εριστικος και οι αντμινς του Κ-Β δικαιολογημενα σε κανανε μπαν???
και επιτελους γιατι μας κανεις τσουρεκια τα @@ εδω μεσα για το προβλημα σου σε αλλο φορουμ???στο ξαναειπα !!!!! ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΝΗΘΙΚΟ !!!!!!!!!

ΜΟΖΑΡΤ
11/06/2007, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
Klassikh taktikh twn fasistoeidwn kai ths agelhs tous na kerdizoun entupwseis me xaxana kai na spamaroun kati pou 0eloun na mh fainetai.
Ta idia andrikela kai sto allo forum (organwmenoi blepw) kaluptan ka0e ti pou egraya me 30-40 munhmata geloiopoiontas oti den tous sumferei mexri o kollhtos tous admin na sbhnei to thread.
Fainetai oti edw mesa den tous pernaei h taktikh opote tous menei to spamarisma ths malakias pou tous dernei.

Peste mou akribws ti ousia exoun ta teleutaia 30 munhmata pou exete grayei ektos apo geloia plewn xamogelakia me to kilo.

Mexri kai o antagwnismos sas gia to poios 0a grayei pio polles xiliades munhmata me kammia ousia gia na deixnete me auto to tropo empeiria sta tou forum, exei katanthsei yuxopa0eia.

Pros ti toso misos kai pa0os de katalabainw! 0a mou peite, oi upoloipoi anagnwstes, kai to misos gia tous Albanous kai allous alodapous katoikous pou ekfrazoun oi idioi, grafontas ena karo mpourdes, to katalabaineis; Oxi!

Abusos h yuxh tou fasistoeidous!

Pantws fainetai oti se tropous epikoinwnias opws autos edw, tou krubomai pisw apo to terminalaki kai kanw ton Adolfo, deixnoun ploioyhfia! As bgoun oi idioi sth plateia twn e3arxiwn na fwna3oun thn ideologia tous na epidei3oun dunamh, na tous paradextw.

Ante, grayte alla 500 munhmata pio katw twra me treis xiliades xamogelakia kai 5 me3eis luyes mpas kai de prolabei kaneis na diabasei kai touto.
φιλε μην την ψαχνεις ολοι τους ειναι μια κλικα.εγω σκεφτομαι σε καποια συναντηση τους να τους μπαγλαρωσουμε και να τους πεταξουμε στην πλατεια των αναρχικων.να τους παρουμε και τα κινητα για να μην καλεσουν τους χρυσαυγιτες φιλους τους και να τους σκωτωσουμε.προτεινω κιωλας ο admin τους να κρεμαστει προς παραδειγματισμο προς ολους τους admin των φορουμ.
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ADMIN TOY ΦΑΣΙΣΤΟΒΙΚΕΡΣ.GR:rotflmao:


φιλε εγω εγινα mod εκει για να μπω στα αδυτα τους.υποσχομαι να τους καταστρεψω .θα προτεινα επισης να σπασουμε και το floca cafe στα εξαρχεια γιατι ειναι ανδρο των καπιταλιστων και δημιουργιμα πολυεθνικων φασιστικων οργανωσεων
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

grigorisr1
11/06/2007, 09:13
Μαλακιες........ μπλα μπλα μπλα

idi
11/06/2007, 11:18
θα μεριμνήσουν οi μοντ να στείλουν εκει που πρεπει, αυτη την ακατάσχετη παπαρολογια που δεν εχει καμια σχεση με το mot.gr????

powerphot
11/06/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
θα μεριμνήσουν οi μοντ να στείλουν εκει που πρεπει, αυτη την ακατάσχετη παπαρολογια που δεν εχει καμια σχεση με το mot.gr????
Γιατί ρε George? γιατί να το κόψουν? τα..."πρόβατατα" καλύτερα ήταν?:lol: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από
zerogara
......Pantws fainetai oti se tropous epikoinwnias opws autos edw, tou krubomai pisw apo to terminalaki.......
ektos apo geloia plewn xamogelakia me to kilo........
Φιλαράκο, κάθε Δευτέρα μέχρι αργά Δέλεαρ!
Μπορείς να σκάσεις μύτη εκεί και χωρίς "terminalaki" να τους τα πεις απο κοντά να ξεθυμάνεις.
Να είσαι σίγουρος ότι θα σε ακούσουν.
(Α, ξέχασα, και μερικά κιλά "xamogelakia" :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: )

EVI
11/06/2007, 12:40
τι ειναι το terminalaki? οεο?


:look: :look:



:smokin: :lol: :rotflmao:

οχι σοβαρα δε ξερω

:rotflmao: :rotflmao: απλως ειναι αστεια λεξη

powerphot
11/06/2007, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τι ειναι το terminalaki? οεο?


:look: :look:



:smokin: :lol: :rotflmao:

οχι σοβαρα δε ξερω

:rotflmao: :rotflmao: απλως ειναι αστεια λεξη
Ε, να λοιπόν γιατί σου κόλλησε το RS!
Δεν ξέρεις τι είναι το..."terminalaki"?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
terminal="τερματικό" έτσι συνήθως ονομάζουν κάποιοι όλο το on line συστημα
κάποιου δικτύου. Συνήθως θα ακούσεις άτομα που δουλεύουν σε μεγάλες εταιρίες(συνήθως οι τραπεζικοί) να ονομάζουν όλο το χαοτικό σύστημαμε τα pc "τερμιναλ".
Τώρα άμα είναι πολύ μικρό το λένε "terminalaki"
(κατσε να βάλω μερικά γραμμαρια γελάκια ακόμα)
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

T.R.E
11/06/2007, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τι ειναι το terminalaki? οεο?
:smokin: :lol: :rotflmao:

οχι σοβαρα δε ξερω

:rotflmao: :rotflmao: απλως ειναι αστεια λεξη

Αυτο το P.C που χρησιμοποεις εσυ και εγω για να μπαινεις στο διαδικτυο...

EVI
11/06/2007, 12:54
αα ναι οκ

σας ευχαριστω παιδια


:beer:

sniper
11/06/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
.....

Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις με τα παιδά στο διπλανό φόρουμ, αλλά βελτίωσε λιγο το λεξιλόγιό σου και την στάση σου!

blackbusa
11/06/2007, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara

Abusos h yuxh tou fasistoeidous!

. [/B]


Του κομπλεξαρισμενου φαντασου ποσο πολυ.....

Ειπαμε.....παρε το μηχανακι σου κσι τραβα καμμια βολτα.....

Αν δεν γουσταρεις.....το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια......αλλιως ακολουθεις τους κανονες οπως ολοι μας.

Vourkoufales
11/06/2007, 16:20
:a014:

AFTER
11/06/2007, 19:17
:a12: for lefka

Αλλωστε η μονη λευκα που ξερω ειναι η Λευκημη στην Κερκυρα

Κανει και αργκο
π.χ.

''Ποτε θα ερθεις να μας δεις στα λευκα?''

adam_tsouk
11/06/2007, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις με τα παιδά στο διπλανό φόρουμ, αλλά βελτίωσε λιγο το λεξιλόγιό σου και την στάση σου!

αντε ρε φασιστα που θα πεις να βελτιωσουμε και το λεξιλογιο μας


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CMOS
12/06/2007, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Αυτο το P.C που χρησιμοποεις εσυ και εγω για να μπαινεις στο διαδικτυο...
:rolleyes:

zerogara
14/06/2007, 23:00
Mou 'pate na paw bolta ki exw trella0ei sta xiliometra apo tote, blepw omws oti h malakia sas sunexizetai akatapausta!
Oi monoi kaloi fasistes einai autoi pou einai mazi me ton Waldheim shmera! Ki otan ennow mazi ennow MAZI!

Zwh se logou mas!




Αρχικά δημιουργήθηκε από Beta Zero Gara 260


Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
Klassikh taktikh twn fasistoeidwn kai ths agelhs tous na kerdizoun entupwseis me xaxana kai na spamaroun kati pou 0eloun na mh fainetai.
Ta idia andrikela kai sto allo forum (organwmenoi blepw) kaluptan ka0e ti pou egraya me 30-40 munhmata geloiopoiontas oti den tous sumferei mexri o kollhtos tous admin na sbhnei to thread.
Fainetai oti edw mesa den tous pernaei h taktikh opote tous menei to spamarisma ths malakias pou tous dernei.

Peste mou akribws ti ousia exoun ta teleutaia 30 munhmata pou exete grayei ektos apo geloia plewn xamogelakia me to kilo.

Mexri kai o antagwnismos sas gia to poios 0a grayei pio polles xiliades munhmata me kammia ousia gia na deixnete me auto to tropo empeiria sta tou forum, exei katanthsei yuxopa0eia.

Pros ti toso misos kai pa0os de katalabainw! 0a mou peite, oi upoloipoi anagnwstes, kai to misos gia tous Albanous kai allous alodapous katoikous pou ekfrazoun oi idioi, grafontas ena karo mpourdes, to katalabaineis; Oxi!

Abusos h yuxh tou fasistoeidous!

Pantws fainetai oti se tropous epikoinwnias opws autos edw, tou krubomai pisw apo to terminalaki kai kanw ton Adolfo, deixnoun ploioyhfia! As bgoun oi idioi sth plateia twn e3arxiwn na fwna3oun thn ideologia tous na epidei3oun dunamh, na tous paradextw.

Ante, grayte alla 500 munhmata pio katw twra me treis xiliades xamogelakia kai 5 me3eis luyes mpas kai de prolabei kaneis na diabasei kai touto.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
14/06/2007, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
μπλα μπλα μπλα :a31: :a31:
εεεεει - οπ
:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:
εεεεεεεεεεεεεεει - οπ
:a31: :a31: :a31: :a31:
κ.ο.κ.

AFTER
15/06/2007, 00:41
Πατα το μαμημενο shift+alt

T.R.E
15/06/2007, 02:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:a31: :a31:
εεεεει - οπ
:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:
εεεεεεεεεεεεεεει - οπ
:a31: :a31: :a31: :a31:
κ.ο.κ.


Πτςςςςςς.....αααααααααααααα δεν εχει?:rotflmao:

CMOS
15/06/2007, 11:52
ουτε Ι ουτε Ο ουτε ΜΑ ουτε ΜΟΥ!!!!
:rotflmao: :rotflmao:
ααα...
και που σαι...
TRE... Θα ζεις για παντα στις καρδιες μας!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

TROOPER
15/06/2007, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara
[b] Mou 'pate na paw bolta ki exw trella0ei sta xiliometra apo tote, blepw omws oti h malakia sas sunexizetai akatapausta!
Oi monoi kaloi fasistes einai autoi pou einai mazi me ton Waldheim shmera! Ki otan ennow mazi ennow MAZI!

Zwh se logou mas!



[/I]

μπανακι καναμε ???????

μηπως να κανουμε 1???????

λεω εγω τωρα.....

Λεωνίδας
15/06/2007, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μπανακι καναμε ???????

μηπως να κανουμε 1???????

λεω εγω τωρα..... +1 :mad:

zireous
17/06/2007, 00:17
Ρε zerogara, γιατί ζορίζεσαι τόσο ρε φίλε;

Κακό στη λεφκα κάνεις μονο έτσι.


Επειδή είσαι χύμα στο κύμα σημαίνει ότι πρέπει να γίνουμε όλοι; Μήπως νομίζεις δηλαδή ότι εμείς είμαστε νορμάλ κατά τα άλλα; :rotflmao:
(όλα παίζουν, μπορεί όμως απλά να κρατάμε δυνάμεις για την επόμενη ολυμπιάδα ξέρεις) :lol:


Κουλάρησε λίγο με τα επαναστατικά σου δήθεν κόλπα, και σταμάτα τους εύκολους χαρακτηρισμούς που περιέχουν το πρόθεμα 'φασιστο' -άμα το έλεγες σε μένα μαύρο φίδι που σε έτρωγε, σε κατάπινε, και έφτυνε και τα κουκούτσια.
Τους ξέρεις κι από χτές τους τύπους και βγάζεις εύκολα συμπεράσματα;

Το να χρησιμοποιείς πάντως τη λέσχη φίλων kawasaki για προσωπικό σου πουλ μουρ μόνο καλή διαφήμιση για τη λέσχη δεν είναι. :nono:

T.R.E
17/06/2007, 02:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από CMOS
ουτε Ι ουτε Ο ουτε ΜΑ ουτε ΜΟΥ!!!!
:rotflmao: :rotflmao:
ααα...
και που σαι...
TRE... Θα ζεις για παντα στις καρδιες μας!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

Ετσι ετσι...ροδα ειναι και γυριζει,και αμα παρεις Suzuki τοτε να δεις γελιο που θα ριξω...

ΥΓ:Εγω το'γραφα για σενα παλιοκουφαλα,αν και ειρωνικα...Περιμενω τα ιδια και απο εσενα,εστω και για λιγο...:wave2:

zerogara
17/06/2007, 04:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
Ρε zerogara, γιατί ζορίζεσαι τόσο ρε φίλε;


Gia na klasw, efaga fasoulada kai den eklasa akoma!


Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous

Κουλάρησε λίγο με τα επαναστατικά σου δήθεν κόλπα, και σταμάτα τους εύκολους χαρακτηρισμούς που περιέχουν το πρόθεμα 'φασιστο' -άμα το έλεγες σε μένα μαύρο φίδι που σε έτρωγε, σε κατάπινε, και έφτυνε και τα κουκούτσια.

[/B]

Fasista, fasista, fasista....PASOKee!!!


Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous

Τους ξέρεις κι από χτές τους τύπους και βγάζεις εύκολα συμπεράσματα;
:nono: [/B]

Makari na tous h3era, alla tous blepw sth pra3h. Olo malakiitse xamogelakia na gemizei to forum kafrila kai apo ousia kammia.... les kai einai to asulo gia xazoxaroumenes korasides einai!

Exeis dei, ektos apo to diko sou sxetika pou kati les/0es na peis, ta upoloipa den a3izoun kammia kaluterh apanthsh. Gia ftusimo einai. Ki epeidh kanena apo orismena 5-6 andrikela apo auta den eixe t'arxidia na pei oti 3ereis emeis eimaste oi idioi sto kawa-bikers pou se peta3amae e3w kai 0eloume na flwmwsoume ton kosmo sth malakia edw na se upobibasoume gia na mh mas paroun xampari.
Mono o Idi exei to idio nick, oloi oi alloi krubontai pisw apo th klitorida tous.
Adamtsouglan kai poutses mple!

T'allo to tsofli leei ela ama sou bastaei sto Delear na mas gnwriseis. Ela mono sou dhladh otan 0a eimaste 20 fasistakia mazemena na sou dei3oume poso louggres eimaste.....

Dhstuxws eimai 1200Euro eishthrio makrua, alla se kapoia stigmh 0a 3anar0w giati sas gnwrisa mia fora kai sixa0hka ton eauto mou... e3ereite h giagia_arkouda pou fantazomai oti den asxoleitai mazi me to lefousi.


93409

blackbusa
17/06/2007, 06:35
[i]Αρχικά δημιουργήθηκε από zerogara

Dhstuxws eimai 1200Euro eishthrio makrua, alla se kapoia stigmh 0a 3anar0w giati sas gnwrisa mia fora kai sixa0hka ton eauto mou... e3ereite h giagia_arkouda pou fantazomai oti den asxoleitai mazi me to lefousi. [/B]


1200 ευρο????Καλα ρε, στη Αυστραλια μενεις???Πιο ευκολο και πιο φτηνο θα σου ερθει να πεταχτεις μια Ιαπωνια,και να βομβαρδισεις το εργοστασιο της Κawasaki.Ετσι χωρις Kawasaki ουτε ΛΕΦΚΑ ουτε κανενα αλλο forum θα μπορει να σε πειραξει....
Ρε κανε μας την χαρη Καραγκιοζμπερντε που θα με πεις εμενα (και αλλους που δεν ξερεις)
φασιστες.Κοροιδο ε κοροιδο.


ΟΥΣΤ

zerogara
17/06/2007, 06:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
1200 ευρο????Καλα ρε, στη Αυστραλια μενεις???Πιο ευκολο και πιο φτηνο θα σου ερθει να πεταχτεις μια Ιαπωνια,και να βομβαρδισεις το εργοστασιο της Κawasaki.Ετσι χωρις Kawasaki ουτε ΛΕΦΚΑ ουτε κανενα αλλο forum θα μπορει να σε πειραξει....
Ρε κανε μας την χαρη Καραγκιοζμπερντε που θα με πεις εμενα (και αλλους που δεν ξερεις)
φασιστες.Κοροιδο ε κοροιδο.
ΟΥΣΤ

Re gia des, bre0hkan toulaxistwn duo apo to forum pou 0ixthkan pou tous eipa fasistes, oi upoloipoi thn papia!

funmoto
17/06/2007, 12:25
Πσσστ! Να σου πω, εγώ που δεν είμαι φασιστοειδές αλλά χαζοχαρούμενη κορασίδα και μάλιστα αναρχοϋστερική και έχω και barbie..


ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΤΣΟΥΜΕ????

Με τις barbie μου φυσικά....

Και δε βάζω και γελάκια που σε κάνουν να θυμώνεις.

zireous
17/06/2007, 21:18
zerogara, στο παρών τόπικ πάντως ο μόνος κάφρος είσαι συ.

Και το γεγονός ότι δεν παραασχολούνται με προσωπικές επιθέσεις αυτοί που τους τη λες, μάλλον υπέρ τους είναι, παρά κατά όπως νομίζεις...
Εγώ μπορεί να έχω το ίδιο nick σε καμμιά 10αριά φόρα τώρα, αλλά έχω αλλάξει καμμιά εικοσαριά ανά τα χρόνια, δε μου λέει τίποτα το επιχείρημά σου.

Όταν συζητάω στα φόρα, δε ξεχωρίζω mods, admins κλπ, από τα απλά μέλη, και άμα μου κόψουν και κάνα ποστ δε τρέχει και τίποτα (έχει γίνει σε διάφορα φόρα).
Τώρα, άμα προσπαθώ να κάνω χαβαλέ εκεί που ενοχλεί λιγότερο, αυτό είναι άλλο καπέλο, πάντως έχω χρησιμοποιήσει σκληρότερη γλώσσα για μπάτσους (και άλλα ευγενή επαγγέλματα) από σένα σε διάφορα θέματα -δεν έχει νόημα να επαναλαμβάνομαι διαρκώς όμως...


Μπαίνωντας φορτωμένος στα φόρα, μόνο φόρτωμα μπορείς να περιμένεις.


Ότι και να ήθελες να πεις, το' χασες με το τρόπο που διάλεξες (και η λέσχη που ανέφερες επίσης), έχουν ειπωθεί πολύ χειρότερα πράγματα που δείχνουν τη γενική κατρακύλα -και μερικές φορές και λύσεις.


(χ?στηκα για τα σχόλια σου που με αφορούν, σήμερα δεν έχω όρεξη για διαμάχες -δεν έχω και γενικά, είμαι κομπλέ από δαύτες).
:wave2:


ΥΓ Ξέχασα να πω ότι τις έχω χεσμένες τις λέσχες. :lol:

T.R.E
17/06/2007, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous

(χ?στηκα για τα σχόλια σου που με αφορούν, σήμερα δεν έχω όρεξη για διαμάχες -δεν έχω και γενικά, είμαι κομπλέ από δαύτες).
:wave2:

:a9: :a9: :a9: :a38: :a46: :a46: :a46:

adam_tsouk
17/06/2007, 22:08
ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα


μαλακα, οπου κ αν εισαι, ΣΤΑΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ αυτα που σου πασαρουν.

ΛΗΞΑΝΕ!

και οχι προσφατα, καμμια 40ρια χρονια πριν


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ZZR1400
06/03/2013, 12:03
Καλησπέρα παιδάκια!!!
Να κάνω μια ερώτηση;
Η λέσχη ΛέΦκα έκλεισε;; γιατί δεν μπορώ να μπω στο σάιτ τους, και πατώντας Λέφκα στο google, με έβγαλε πρώτη επιλογή σε αυτή τη συζήτηση! είναι το μόνο που έχει μείνει από τη λέσχη;;; (εκτός από τα βίντεο στο youtube)
Έχω βολτάρει με τα παιδιά μια φορά, και θα ήθελα πολύ να δω τι γίνονται, και αν κανονίζουν καμμιά extreme απόδραση από τις 3μερες στο εξωτερικό.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...

jimmis5
06/03/2013, 18:00
εδω εισαι
http://lefkaclub.blogspot.gr/
:wave2:

ZZR1400
06/03/2013, 20:29
:beer: ευχαριστώ Jimmy!

sotpag
07/05/2013, 21:35
εδω εισαι
http://lefkaclub.blogspot.gr/
:wave2:

σε όλα μέσα ρε....