PDA

View Full Version : ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!



nick900
26/05/2006, 12:25
Πριν κανα μηνα πηρα ενα ΧΤΧ απο μαγαζι δευτερο χερι.Χθες μετα απο ενα κουνημα του μπροστινου περιεργο και με το stand να μην παταει καλα λεω δεν παιρνω την YAMAHA να τους δωσω το πλαισιο να μου που μηπως εχει γινει καμια μαιμουδια.Τοτε εφαγα την μαχαιρια γιατι στον υπολογιστη φαινοταν εντουρο.Εξωτερικα ειναι ολοοιδιο αρα μαλλον καποιος τα κλαιει και τα βαλε στο δικο μου.Στο μαγαζι που το πα μου ειπε οτι ειναι εισαγωγης και για αυτο εγινε μπερδεμα αλλα δεν τον πιστευω.Ποια ειναι η γνωμη σας υπαρχει περιπτωση να λεει αληθεια?Γιατι αλλιως θα παρω καινουργιο και θα χρεωθω παλι:sad:

tifoefs
26/05/2006, 12:40
:eyepop: :eyepop:

:eek: :eek:

Δε το πιστευω !

:hypnotize

nick900
26/05/2006, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
:eyepop: :eyepop:

:eek: :eek:

Δε το πιστευω !

:hypnotize
Ναι φιλαρακι και με εχει βαλει τωρα σε τρυπακι και δεν ξερω τι να παρω.Απο τη μια μου εκανε την δουλεια μου μια χαρα το ΧΤΧ και ελεγα να το ξαναπαρω και απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα ξαναχρεωθω παλι για το ιδιο.Ακομα σκεφτομαι το gsr 600 και vstorm650 που ειναι περιπου κοντα στα λεφτα.Δεν ξερω εχω φρικαρει :dizzy:

adam_tsouk
26/05/2006, 12:48
δηαλδη αποκλειεται αν ειναι μετατροπη καπως δεν το ξερω και καλα το μοντελο αλλα... ο προηγουμενος να το ειχε μετατρεψει;

nick900
26/05/2006, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
δηαλδη αποκλειεται αν ειναι μετατροπη καπως δεν το ξερω και καλα το μοντελο αλλα... ο προηγουμενος να το ειχε μετατρεψει;
Δεν αποκλειεται φιλε αλλα σιγουρα δεν εχει αλλαξει μπροστινα ελατηρια και γενικα πλεον ξενερωσα.Εσενα αμα σου καθοτανε δεν θα σε ενοχλουσε?

cityfly
26/05/2006, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
δηαλδη αποκλειεται αν ειναι μετατροπη καπως δεν το ξερω και καλα το μοντελο αλλα... ο προηγουμενος να το ειχε μετατρεψει;

θα μπορούσε αλλά να πάρεις το 660 και να το μετατρέψεις μόνος σου όταν βγαίνει έτοιμο από το εργοστάσιο δεν έχει και νόημα

nick900
26/05/2006, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
θα μπορούσε αλλά να πάρεις το 660 και να το μετατρέψεις μόνος σου όταν βγαίνει έτοιμο από το εργοστάσιο δεν έχει και νόημα
και φαντασου οτι δεν συμφερει
κιολας αρα σιγουρα ειναι κλεμενα.Λυπαμαι και το παιδι που θα κλαιει το μηχανακι του με τα κωλοπαιδα

adam_tsouk
26/05/2006, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από nick900
Δεν αποκλειεται φιλε αλλα σιγουρα δεν εχει αλλαξει μπροστινα ελατηρια και γενικα πλεον ξενερωσα.Εσενα αμα σου καθοτανε δεν θα σε ενοχλουσε?


φυσικα και θα με ενοχλουσε...

αφου το εχεις παρει απο αντιπροσωπο (καταστημα τεςπα) πηγες απο κει;

τι σου ειπαν;

nick900
26/05/2006, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
φυσικα και θα με ενοχλουσε...

αφου το εχεις παρει απο αντιπροσωπο (καταστημα τεςπα) πηγες απο κει;

τι σου ειπαν;
Μου ειπε οτι και καλα ειναι εισαγωγης , οτι το ειχε ψαξει και αυτος και οτι ηταν απο moto hellas το μηχανακι.Μετα οταν του πα οτι το ειδα στον υπολογιστη τησ yamaha μου ειπε οτι και η moto hellas ειπε οτι εκαναν λαθος και τα μπερδεψανε....(χλωμο μου φαινεται)

adam_tsouk
26/05/2006, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από nick900
Μου ειπε οτι και καλα ειναι εισαγωγης , οτι το ειχε ψαξει και αυτος και οτι ηταν απο moto hellas το μηχανακι.Μετα οταν του πα οτι το ειδα στον υπολογιστη τησ yamaha μου ειπε οτι και η moto hellas ειπε οτι εκαναν λαθος και τα μπερδεψανε....(χλωμο μου φαινεται)

να τον δωσεις στεγνα αν επιβεβαιωσεις οτι παιζει πουστια.... :mad:

idi
26/05/2006, 13:21
το XTX εχει και μεγαλυτερο δισκοφρενο απο το R! δε ς το!

nick900
26/05/2006, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
το XTX εχει και μεγαλυτερο δισκοφρενο απο το R! δε ς το! Αν λες για την δισκοπλακα την εχει αλλαξει γιατην δαγκανα δεν εχω παρατηρησει να σου πω την αληθεια ειχα δει σε ενα καινουργιο οτι εγραφε BREMBO με μεγαλα γραμματα και σε ογκο και στο δικο μου μικρα αλλα δεν ξερω αν το εχουν αλλαξει στο καινουργιο.

Daemon
26/05/2006, 13:25
Στειλε μου με ενα ΠΜ τα τελευταια 6 νουμερα του πλαισιου :wave2:

nick900
26/05/2006, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Στειλε μου με ενα ΠΜ τα τελευταια 6 νουμερα του πλαισιου :wave2:
Σου στειλα φιλε ελπιζω να με διαφωτισεις:wave2: