PDA

View Full Version : Εσωτερικος μονολογος πριν τον υπνο



bros 650
21/07/2016, 23:27
Εχω ας πουμε 10.000 η μαλλον 20.000 αφου ετσι και αλλιως δεν εχω μια,αλλα καλυτερα να το κανω 10.000 να εχω λιγοτερες επιλογες.Τι να παρω??????Το ν7 racer motoguzzi?????????Το εχω ερωτευθει πανεμορφο κουκλα μου τρεχουν τα σαλια οποτε βλεπω φωτο.Αλλα δεν εχει φαιρινκ λιγο σκυφτη θεση οδηγησης δεν ειναι και πολυ πρακτικο ασε που δεν εχει και αντιπροσωπια εδω απο που να το παρω.Να παρωωω το streettwein trioumf????to boneviile με αρεσει πιο πολυ αλλα ειναι πιο ακριβο ειπαμε 10κ.Να παρωω το NC 750x dct????.Πρακτικο εχει ντουλαπακι για το κρανος οικονομικο στην βενζινη θα μπορω να το παιρνω και στην δουλεια αν το παρω και μανουαλ ειναι και πιο φτηνο.Τοτε γιατι να μην παρω το cb500x?????????μμμμ δεν ξερω καλο και αυτο.Αν ειναι να παρω το vstrom θα εχω και δωρεαν σερβις για πεντε χρονια.αλλα δεν με αρεσει, ασε που ειναι και σουπα.Να παρω το tiger????.Μωρε καλα τα ον οφ αλλα πολυ ψηλα ειναι εγω κοντος ειμαι, να παρω κατι με χαμηλη σελα.Να παρωωω harley ????δεν με αρεσουν οι χαρλεαδες πολυ υφος εχουν.
Με αρεσει που θελω να παρω και μηχανη αφου δεν εχω χρονο να πηγαινω βολτες το μπροσακι το χω στην αυλη και μονο το βλεπω και το καθαριζω που χρονος για βολτα,ασε που η γυναικα θελει να αλλαξουμε αμαξι,που να βρω τοσα λεφτα ο ωνασης ειμαι?Φτασαμε στην μεση του καλοκαιριου και ακομη δεν πηγα πετροκερασα,πρεπει να βρω χρονο να παω,ετσι και πετυχω παλι κατσικα στην στροφη θα την πατησω θα την σκισω.....Αν κερδιζα ομως το τζοκερ θα σταματουσα να δουλευω και τοτε θα ειχα χρονο.Τα παιδια θα σχολανε το μεσημερι θα πηγαινει να τα παιρνει η γυναικα μου αντε εγω να γυριζω στις πεντε. 9-5 που μπορω να παω βολτα??????Θεσσαλονικη Ορεστιαδα γινεται?? αραγε ποσα χλμ. ειναι?.Αν επαιρνα ενα χαγιαμπουσα? λεφτα θα ειχα αρα θα μπορουσα να το παρω ,εγνατια οδος με 250 λογικα γινεται.Αλλα να τρεχω τοσο?? γεματο καμερες ειναι ο δρομος και αν πεσω με 250 στην Ξανθη θα φτασω σερνοντας μεχρι την Κομοτηνη ασε παιδια εχω με 120-140 μια χαρα ειναι,αλλα αν ειναι να πηγαινω τοσο γιατι να παρω χαγιαμπουσα??? Να παρω το γκουτσι που με αρεσει και με 120 λογω αερα θα μου φαινονται σαν 200.Αλλα θα φτασω σπιτι 5 η ωρα ?? η θα φαω παντοφλα?Ουφ τι καθομαι και σκαω αφου δεν παιζω τζοκερ...........:ZZZ::ZZZ::ZZZ:

taisteal
21/07/2016, 23:29
362935

omega
21/07/2016, 23:34
Ντρρρρρρρρρρρρρρινννννννννννννν..

Βασίλη.. Ξυπνά.. 6 η ώρα,ετοιμάσου για δουλειά. Βάλε το στις 7:30 να ετοιμάσω τα παιδιά...

Σενάριο απο omega.

MG-KTiNoS
22/07/2016, 07:56
:cool:

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8131196/


με 5 χίνες το πήρες....

bros 650
22/07/2016, 08:14
Το ειχα δει .Αλλα πρωτα πρεπει να πουλησω το μπροσακι γιατι ο στρατηγος δεν θελει να "γεμισει"η αυλη μηχανες αλλα κυριως >>>
- "τι να την κανεις την μηχανη αφου δεν πας βολτες"
-Ασε με τοτε λιγο χρονο να πηγαινω βολτα μωρο μου....
-ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΜΑΙ...... ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΥΡΝΑΩ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΒΟΛΤΕΣ?μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλ ................................................................................................... ......................................................................ΜΠΛΑΜΠΛΑΜΠΛΑΜΠΛ Α.................................................................................................. .................ΜΠΛΑΜΠΛΑ.....................................................

Panos76
22/07/2016, 08:18
Υπάρχουν και χειρότερα φίλε μου. Πρόλαβες και πήρες το μπροσάκι.

Εγώ που ξέμεινα με το παπί και κόπηκε η έγκριση τι να πω;; και να πεις ότι θέλω εργαΛείδι; Ένα 250 ον οφφ θέλω δεκαετίας.

Έχεις και ακριβά γούστα (σε συντήρηση :D )

bros 650
22/07/2016, 08:20
Το ειχα δει .Αλλα πρωτα πρεπει να πουλησω το μπροσακι γιατι ο στρατηγος δεν θελει να "γεμισει"η αυλη μηχανες αλλα κυριως >>>
- "τι να την κανεις την μηχανη αφου δεν πας βολτες"
-Ασε με τοτε λιγο χρονο να πηγαινω βολτα μωρο μου....
-ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΜΑΙ...... ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΥΡΝΑΩ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΒΟΛΤΕΣ?μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλ ................................................................................................... ......................................................................ΜΠΛΑΜΠΛΑΜΠΛΑΜΠΛ Α.................................................................................................. .................ΜΠΛΑΜΠΛΑ.....................................................

Panos76
22/07/2016, 08:23
Το εμπέδωσα μια χαρά! (Το βιώνω σχεδόν μια δεκαετία και εγώ :lol: )

MG-KTiNoS
22/07/2016, 08:39
http://www.ural.com/

Πάρε τέτοιο να πάτε ΟΛΟΙ βόλτες...
Κι αμα δε ντης αρέσει ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ.... Ξέρεις.
Φέρσου σαν άντρας.
:cool:

notakos600
22/07/2016, 08:43
Έχω 3 μοτοσυκλέτες ετοιμοπόλεμες....και ψάχνω πάντα την (ανύπαρκτη) ρωγμή του χρόνου για να δραπετεύσω...
....κι ο πιτσιρικάς είναι μόνο 10....τι να λέμε τώρα...η απόλυτη αίσθηση του ανικανοποίητου έρωτα...

teogtp
22/07/2016, 08:47
http://www.ural.com/

Πάρε τέτοιο να πάτε ΟΛΟΙ βόλτες...
Κι αμα δε ντης αρέσει ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ.... Ξέρεις.
Φέρσου σαν άντρας.
:cool:

Εγω της αγορασα στεγνωτηριο.....

virus
22/07/2016, 08:48
Panos kai bross. Η λυση σας ειναι στην υπογραφη του χτηνους.

Μια ομορφη αναρτησουλα και αυριο σας βλεπω στα ευχαριστα!!!!!!!!

AristidisZ
22/07/2016, 08:49
http://www.ural.com/

Πάρε τέτοιο να πάτε ΟΛΟΙ βόλτες...
Κι αμα δε ντης αρέσει ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ.... Ξέρεις.
Φέρσου σαν άντρας.
:cool:

Ρε συ αυτά είναι πανάκριβα :uplate:

bros 650
22/07/2016, 11:17
-Εφτιαξες την μηχανη και ουτε μια βολτα δεν με πηγες ακομη
-Δεν μπορω να οδηγησω με δευτερο ατομο ρε γυναικα αλλαζει η κατανομη βαρους και δυσκολευομαι.
παυση ολιγων δευτερολεπτων
-Δηλαδη τιιιιιιιιιιιι εννοεις?οτι παχυνα οτι ειμαι χοντρη...........
-Οχι μωρο μου δεν καταλαβες αστο καλυτερα ...........ασε που δεν εχουμε δευτερο κρανος πως θα σε ανεβασω χωρις κρανος πρωτα η ασφαλεια σου.........................τι φαγητο εχουμε σημερα?

notakos600
22/07/2016, 11:19
Εγω της αγορασα στεγνωτηριο.....

Εγώ μου αγόρασα 1000ss....

omega
22/07/2016, 21:45
Παλικάρι το ανεβαζω σε εσένα.. Για να το στειλεις σε εμένα.. Που θα το παραθέσουμε και για τους λοιπούς..

https://m.youtube.com/watch?v=xrHxpHtj2t8

Βίοι παράλληλοι. :D

sahara
22/07/2016, 21:55
Πουσαι φιλος....αν πας τελικα Πετροκερασα στειλε μην. να ανεβουμε παρεα....να παρηγορει ο ενας τον αλλο...