PDA

View Full Version : Μοto games για PS3



el_hymador
20/02/2016, 08:41
Μου έκαναν δώρο ένα PS3. Είμαι εντελώς άσχετος και άμπαλος από αυτά, οπότε αν το αξιοποιήσω, θα το κάνω με κανά μοτοπαίχνιδο να γουστάρω. Θα με βοηθούσατε οι gamers να ρίξετε ιδέες για καλά παιχνίδια με μηχανάκια: δρόμος, GP, MX, ATV - Quad και τέτοια

Thanks εκ των προτέρων! :wave2:

kachius
20/02/2016, 10:11
Gta lost and damn. Εχεις έναν μηχανόβιο συμμορίτη και κάνεις τα χειρότερα :D . Έχει κάργα μοτο-οδήγηση και αλητεία, οδήγηση με παρέα ή σόλο, πολλούς τσαμπουκάδες, κόντρες και το σημαντικότερο: όταν βγει ένας από στενό ή αλλάξει ξαφνικά λωρίδα ή σταματήσει σε κόκκινο και σκάσεις πάνω του (εσύ θα φταις γιατί θα πηγαίνεις σαν παλαβός χαχα, αλλά δεν έχει σημασία) όταν σταματήσεις τις κολοτούμπες γυρνάς και του σπας τα μούτρα ή/και το αυτοκίνητο ή/και αδειάζεις δυο τρία όπλα πάνω του χαχαχα.

Κάτι σε motogp θα περίμενες να ακούσεις εσύ, αλλά δοκίμασέ το και δε θα χάσεις :beer:

Υγ.: ξέχασα να αναφέρω και πολύ κυνηγητό με αστυνομία που έχει πολύ γούστο να προσπαθείς να ξεφύγεις.
Στο παιχνίδι μπορείς να πάρεις ό,τι όχημα κυκλοφορεί αλλά στο συγκεκριμένο (lost and damn) όσο πιο πολύ οδηγείς μότο τόσο πιο καλός γίνεσαι (πέφτεις δυσκολότερα κτλ)

ptc
20/02/2016, 20:00
Προσωπικα εχω να παιξω videogames απο παιδι, αλλα απ'οσο διαβαζω σε ξενα forum αυτη τη στιγμη το Ride θεωρειται μαλλον το πιο ολοκληρωμενο παιχνιδι του ειδους.

https://www.youtube.com/watch?v=iC-iiuYlj7Y