PDA

View Full Version : Έφυγααααααααααααααα!!!



Trithen
21/08/2005, 11:10
Αγάπες μου γλυκιές,
Μου λείψατε, το ξέρετε? Όχι, το μαθαίνετε όμως...
Λοιπόν, μετά από 4 μήνες κοπιαστικής δουλειάς, ήρθε η ώρα των διακοπών μου... Χάθηκα, το ξέρω, τι να κάνω βρε παιδιά, έκανα τις τελευταίες διπλοβάρδιες ώσπου ν' αγγίξω το όνειρο... Γιατί για μένα, όνειρο είναι αυτές οι διακοπές... Λοιπόν....
Την Τρίτη, 23/8/2005, κατεβαίνω Πειραιά, για να πάρω το πλοίο της γραμμής για Σαντορίνη... Ουφ, είμαι τόσο χαρούμενη... Θα σας στείλω και φωτό όταν γυρίσω με το καλό...
Χαίρομαι πάρα πολύ... Καλές διακοπές σε όσους θα φύγουν από εδώ και πέρα, καλό χειμώνα σε όσους γυρίσανε ήδη, να είστε προσεκτικοί όσο θα λείπω και ..... ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ...
Με αγάπη...
TRITHEN...

afrotwin
21/08/2005, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trithen
Αγάπες μου γλυκιές,
Μου λείψατε, το ξέρετε? Όχι, το μαθαίνετε όμως...
Λοιπόν, μετά από 4 μήνες κοπιαστικής δουλειάς, ήρθε η ώρα των διακοπών μου... Χάθηκα, το ξέρω, τι να κάνω βρε παιδιά, έκανα τις τελευταίες διπλοβάρδιες ώσπου ν' αγγίξω το όνειρο... Γιατί για μένα, όνειρο είναι αυτές οι διακοπές... Λοιπόν....
Την Τρίτη, 23/8/2005, κατεβαίνω Πειραιά, για να πάρω το πλοίο της γραμμής για Σαντορίνη... Ουφ, είμαι τόσο χαρούμενη... Θα σας στείλω και φωτό όταν γυρίσω με το καλό...
Χαίρομαι πάρα πολύ... Καλές διακοπές σε όσους θα φύγουν από εδώ και πέρα, καλό χειμώνα σε όσους γυρίσανε ήδη, να είστε προσεκτικοί όσο θα λείπω και ..... ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ...
Με αγάπη...
TRITHEN...

manoula otan girisis 8a mou feris glifitzouri?:a8: :a30: :a29: :a21: :a22: :a029:

DoctorS
21/08/2005, 13:53
καλό ταξίδι λοιπόν και καλά να περάσεις και άσε εμάς τα τσατσόμοιρα εδώ που δεν πήγαμε πουθενα να βράζουμε στο ζουμί μας..............κλάψ κλαψ.............:bawl: .......αφού το σηκώνει η καρδιά σου κάντο λοιπόν................:bawl:

αυτά.........χαχα........:lol: :rotflmao: :lol: ....άντε κοίταξε να περάσεις όσο πιο καλά γίνεται και να φορτώσεις μπαταρίες..............:winka: :winka:

Afro.............................γλυφιτζούρι το λέμε τώρα.................???????

:D :D

adam_tsouk
21/08/2005, 20:58
Πάρα πολύ καλά να περάσεις.....





:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

SaraMaritis
22/08/2005, 13:38
Γεια...!!! :wave2:

idi
22/08/2005, 13:40
θες να σου κανω παρεα στο λιμανι μεχρι να φυγεις?

θελω να βλεπω πλοια να φευγουν δε τη παλεβω εδω στο γραφειο σημερα πρωτη μερα...

x-rider
22/08/2005, 13:40
Αντε την καλυτερη εποχη πας



Καλα να περασεις






:sun: :beer: :sun:

GST
22/08/2005, 13:49
καλα να περασεις και να γυρισεις διπλη(με τη καλη ενοια)

:a49:



για μας που μολις γυρισαμε....:a02: :a018:



δεν θα μας παρει ομως απο κατω:a022:

cityfly
22/08/2005, 13:50
άντε βρε
καλό ταξίδι


:wave2: :wave2: